Nowy klip Eda Sheerana! Zobacz teledysk do “Bibia Be Ye Ye”!

Ed Sheeran w tym roku powrócił po krótkiej przerwie z albumem “Divide”, który stał się bestsellerem na całym świecie. Wokalista nie przestaje promować płyty. Artysta zrobił niespodziankę swoim fanom i bez zapowiedzi opublikował nowy teledysk.

“Divide” to trzeci studyjny album Eda Sheerana, który jest promowany hitowymi singlami “Shape Of You”, “Castle on the Hill” oraz “Galway Girl”. Wczoraj (2 sierpnia) na kanale artysty w serwisie YouTube pojawił się nowy teledysk zrealizowany do utworu “Bibia Be Ye Ye”. Klip powstał w Ghanie i wyreżyserował go Gyo Gyimah. Rok temu artysta wyjechał do tego kraju, aby tworzyć muzykę. Ed Sheeran zafascynowany tamtejszą kulturą, jedzeniem, muzyką i krajobrazami postanowił przedstawić Ghanę w teledysku. Na swoim Instagramie wokalista dodał, że “Bibia Be Ye Ye” nie jest kolejnym singlem z “Divide”.

>> PRZECZYTAJ: Ed Sheeran w Polsce 2018: poznaj szczegóły wydarzenia!

Najnowszy album Eda Sheerana do sprzedaży trafił 3 marca 2017 roku. Płyta znalazła się na szczycie list sprzedaży w wielu krajach! W Polsce “Divide” osiągnęło status Platyny, co oznacza, że sprzedano ponad 20 tysięcy egzemplarzy.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus