Nowy klip Cathedrals inspirowany kultowym “Flashdance” | POPHEART.pl

Nowy klip Cathedrals inspirowany kultowym “Flashdance”

Znacie Cathedrals? Ten kalifornijski zespół wydał niedawno teledysk do swojego najnowszego singla “Try to Fight”, który inspirowany jest takimi filmowymi klasykami z lat ’80 jak “Flashdance” czy “Dirty Dancing”.

“Try to Fight” to drugi po “Don’t Act Like A Stranger” singiel promujący nadchodzące wydawnictwo Cathedrals. Na Spotify dostępne są także dwie inne nowe piosenki z nowej płyty: “With You” oraz “Autumn Split”.

Taneczny teledysk do singla wyreżyserował Jesse Fleece, a choreografię ułożyła Denna Thomsen (współodpowiedzialna za choreografię do klipu Sia “Elastic Heart”).

“Try To Fight” powstało kiedy wreszcie, po długiej przerwie, spotkaliśmy się w studiu nagraniowym i dzieliliśmy się pomysłami oraz tym co napisaliśmy przez ten czas. Przypadkowo melodia, którą wymyśliła Brodie, idealnie pasowała do instrumentala, który przygotował Johnny. ” – Cathedrals o singlu “Try to Fight”.

Na chwilę obecną dyskografię zespołu zamyka EPka”Cathedrals” wydana w 2014 roku.

Zobaczcie sami i koniecznie przesłuchajcie inne piosenki Cathedrals.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus