Nowy album Zayna jeszcze w tym roku? “Miałem więcej czasu na przemyślenie wszystkiego. To ewolucja!”

Angielski wokalista i autor tekstów Zayn Malik przygotowuje się obecnie do wydania swojego drugiego studyjnego wydawnictwa. Przez ostatnie miesiące artysta skupił się co prawda głównie na innych aktywnościach zawodowych, jednak po wydanym w marcu singlu “Still Got Time” wielu fanów nieprzerwanie czekało na nową muzykę, którą będzie nam dane usłyszeć podobno już wkrótce. Potwierdza to również sam zainteresowany, który w jednym z ostatnich wywiadów opowiedział trochę o procesie tworzenia nowego wydawnictwa oraz jego aktualnych inspiracjach.

Na nowe wydawnictwo Zayna Malika czeka bez wątpienia wielu fanów na całym świecie. Znany teraz ze swojego solowego hitu “Pillowtalk” artysta potwierdził właśnie, że jego druga płyta ukaże się prawdopodobnie jeszcze pod koniec tego roku, a on sam określił swój kolejny album jako ewolucję. Dodatkowo dowiedzieliśmy się także, że następca wydawnictwa “Mind of Mine” gatunkowo skręci trochę bardziej w stronę hip-hopu niż jego poprzednik (czyżby współpraca z Nicki jednak była prawdą?), a sam artysta kolejny raz zamierza zawrzeć w nim nawiązania do swoich rodzinnych korzeni. Potwierdziło się także, że w nagraniach Zaynowi kolejny raz towarzyszy znany już fanom z płyty “Mind of Mine” producent Malay.

Czuję, że z biegiem czasu bardzo rozwinąłem się jako tekściarz. Nowe piosenki są dużo bardziej zorganizowane w przeciwieństwie do “Mind of Mine”, które było raczej efektem jednej wielkiej burzy mózgów. Ten album jest bardziej przemyślany, bo miałem więcej czasu żeby to wszystko przetworzyć. To moja artystyczna ewolucja. (…) Niektóre z utworów silnie nawiązują do pochodzenia mojego i moich dziadków. To z pewnością miało wpływ na to co stworzyłem i mam nadzieję, że ludzie docenią to po raz kolejny.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Zayna zamyka wydany w zeszłym roku album „Mind of Mine”, który ostatecznie dotarł do pierwszego miejsca list sprzedaży m.in. w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Ostatnimi singlami wokalisty są natomiast wydane w tym roku duety z Taylor Swift oraz PARTYNEXTDOORem: „I Don’t Wanna Live Forever” i “Still Got Time”. Czekacie na nowy album Zayna? Myślicie, że płyta odniesie podobny sukces jak debiutanckie “Mind of Mine”?

Udostępnij na Google Plus