Nowy album Keshy już w sprzedaży! Posłuchaj zaskakującego wydawnictwa “Rainbow”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Kesha nareszcie powróciła do muzycznego świata ze swoim nowym materiałem! Po wielomiesięcznej batalii sądowej z jej byłym producentem Dr Lukiem artystka skupiła się na długim i bardzo emocjonalnym procesie tworzenia trzeciego krążka, który jest prawdopodobnie jej najbardziej szczerym i feministycznym wydawnictwem wydanym do tej pory. Dajcie się zaskoczyć fantastyczną podróżą do muzycznego świata wokalistki, która nigdy nie brzmiała tak zachęcająco jak teraz!

Trzeci studyjny album Keshy zatytułowany “Rainbow” trafił do serwisów streamingowych oraz sprzedaży tradycyjnej i cyfrowej 11 sierpnia pod szyldem wytwórni Kemosabe oraz RCA Records. Na nowym wydawnictwie fani wokalistki znajdą łącznie czternaście premierowych kompozycji, w tym wydane jak dotąd single oraz utwory przedpremierowe “Praying”, “Woman”, “Learn To Let Go” oraz “Hymn”. Materiał zawarty na płycie “Rainbow” bez wątpienia zaskoczy fanów muzyki pop dużo bardziej dojrzałym spojrzeniem wokalistki na świat, a zrealizowane w ramach projektu piosenki otwierają zupełnie nowy rozdział jej kariery.

Kesha - Rainbow album cover

Kesha / Kemosabe Records / RCA Records / Sony Music

Tracklista:
1. Bastards
2. Let ‘Em Talk (feat. Eagles Of Death Metal)
3. Woman (feat. The Dap-Kings Horns)
4. Hymn
5. Praying
6. Learn To Let Go
7. Finding You
8. Rainbow
9. Hunt You Down
10. Boogie Feet (feat. Eagles Of Death Metal)
11. Boots
12. Old Flames (Can’t Hold A Candle To You) [feat. Dolly Parton]
13. Godzilla
14. Spaceship

Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem w dotychczasowej karierze Keshy była płyta „Warrior” z listopada 2012 roku, która powstała jeszcze w całości we współpracy z Dr Lukiem również pod szyldem wytwórni Kemosabe. Rok temu artystka wyruszyła także w trasę koncertową Kesha and the Creepies: Fuck the World Tour, a już wkrótce zaprezentuje się przed publiką ze swoim nowym materiałem w ramach trasy Rainbow Tour. Nowego wydawnictwa Keshy posłuchać możecie poniżej! Jak Wam się podoba „Rainbow”? Udany powrót?

Udostępnij na Google Plus