Nowa płyta Fifth Harmony 2017! Posłuchaj! | POPHEART.pl

Fifth Harmony - edit by Shad for POPHEART.pl

Nowa płyta Fifth Harmony już w sprzedaży. Posłuchaj!

“Fifth Harmony” to trzeci studyjny album multiplatynowego girlbandu Fifth Harmony znanego m.in. z hitów “Work From Home” czy “Worth It”. Płyta zawiera m.in. przebój “Down” (feat. Gucci Mane), który wokalistki wykonały niedawno na żywo w programie Jimmy’ego Fallona (warto dodać, że “Down” jest najlepiej przyjętym i najszybciej sprzedającym się singlem Fifth Harmony w historii!). 

Nowy materiał powstał we współpracy ze stałymi partnerami, nowymi siłami napędowymi i takimi DJami, jakimi jak Skrillex, Poo Bear, Monsters and Strangerz, Ester Dean, Ammo & Dallas K, , Sebastian Kole i The Stereotypes. W utworach współtworzonych przez Ally, Dinah, Lauren i Normani słuchacze będą mogli dostrzec artystyczną indywidualność każdej z pań, jak i wspólną siłę wokali, które fani Fifth Harmony znają i uwielbiają od lat.

Kwartet (do niedawna kwintet) Fifth Harmony to najpopularniejszy amerykański girlsband: ich ostatnia płyta z czerwca 2016 roku biła rekordy sprzedaży i przyniosła hity “Work From Home” (5 x Platyna w USA),All In My Head (Flex)” (Platyna) i That’s My Girl”. Dziewczyny zgarnęły też liczne nagrody, potwierdzające zaangażowanie  miłość fanów na całym świecie – m.in. American Music Awards, Nickelodeon Kids Choice Awards czy MTV Video Music Awards.

TRACKLSITA:

1. Down (feat. Gucci Mane)
2. He Like That
3. Sauced Up
4. Make You Mad
5. Deliver
6. Lonely Night
7. Don’t Say You Love Me
8. Angel
9. Messy
10. Bridges

źródło: materiały prasowe Sony Music Poland

Udostępnij na Google Plus