Martin Jensen w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi autor hitu “Solo Dance”?

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Martina Jensena! Autor przeboju „Solo Dance” wystąpi 4 listopada 2017 roku w poznańskiej Hali nr 2 MTP!

Martin Jensen to dwudziestopięcioletni duński DJ i producent, który obecnie jest jedną z najpopularniejszych postaci sceny EDM. Chociaż nie planował kariery muzycznej, viralowy sukces utworu „Si” zaprowadził artystę na szczyty notowań. DJ wzorowo wykorzystuje Internet i social media do promocji i utrzymywania kontaktu z fanami – angażuje ponad 2,5 milionową społeczność swoich obserwatorów w cały proces produkcji kolejnych singli, a jego działania przekładają się na milionowe wyświetlenia na YouTube i pierwsze pozycje w zestawieniach serwisów streamingowych.

Martin Jensen popularność w Polsce zyskał dzięki utworowi „All I Wanna Do”, który w zawrotnym tempie stał się przebojem ubiegłego lata. „Solo Dance” powtórzył sukces „All I Wanna Do” na całym świecie, a liczba odtworzeń utworu przekroczyła 300 milionów. Artysta jest również autorem oficjalnych remiksów utworów Katy Perry, Eda Sheerana czy Olly’ego Mursa. Występ w Poznaniu będzie pierwszym pełnowymiarowym koncertem Martina Jensena w Polsce!

Więcej szczegółów znajdziesz w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku – Martin Jensen: 4.11.2017 Poznań, Hala nr 2 MTP.

źródło: materiały prasowe Go Ahead

Udostępnij na Google Plus