Macklemore zapowiada nowy album “GEMINI” | POPHEART.pl

Macklemore zapowiada nowy album “GEMINI”! Sprawdź szczegóły wydawnictwa

Amerykański raper Macklemore po dziewięciu latach współpracy z Ryanem Lewisem, z którym wspólnie wydali dwa albumy, postanowił kolejny raz postawić na działalność w solowych projektach. Raper wydał jak dotąd dwa single “Glorious” oraz “Marmalade”, a teraz zapowiada również swój nowy album! Co wiemy na temat nowego wydawnictwa?

Macklemore znany jest szerszej publice za sprawą takich hitów jak “Thrift Shop” czy “Can’t Hold Us” wydanych w duecie z producentem Ryanem Lewisem. Raper skupił się teraz na swoim solowym projekcie i właśnie zapowiedział wydanie nowego albumu “GEMINI”, który swoją premierę będzie mieć 22 września tego roku. Artysta pochwalił się kilka dni temu okładką oraz tracklistą albumu na którym znajdziemy kolaboracje z takimi gwiazdami jak Kesha, Eric Nally czy Offset (członek trio Migos).

Tracklista:

 1. Ain’t Gonna Die Tonight (feat. Eric Nally)
 2. Glorious (feat. Skylar Grey)
 3. Marmalade (feat. Lil Yachty)
 4. Willy Wonka (feat. Offset)
 5. Intentions (feat. Dan Caplen)
 6. Good Old Days (feat. Kesha)
 7. Levitate (feat. Otieno Terry)
 8. Firebreather (feat. Reignwolf)
 9. How To Play the Flute (feat. King Draino)
 10. Ten Million
 11. Over It (feat. Donna Missal)
 12. Zara (feat. Abir)
 13. Corner Store (feat. Dave B & Travis Thompson)
 14. Miracle (feat. Dan Caplen)
 15. Church (feat. Xperience)
 16. Excavate (feat. Saint Claire)
Macklemore - Gemini okładka

Macklemore / Bendo

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię rapera zamyka album “This Unrully Mess I’ve Made” nagrany jeszcze w duecie z Ryanem Lewisem, który dotarł do czwartego miejsca zestawienia listy Billboard 200. Ostatnie solowe wydawnictwo Macklemore’a “The Language of My World” wydane zostało natomiast aż dwanaście lat temu. Jesteście ciekawi co zaprezentuje tym razem raper na swoim albumie?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus