Macklemore prezentuje klip do “Marmalade” | POPHEART.pl

Macklemore i Lil Yachty prezentują teledysk do wspólnego singla! Zobacz klip do utworu “Marmalade”

Amerykański raper Macklemore przygotowuje się obecnie do wydania swojego pierwszego solowego wydawnictwa od ponad dwunastu lat. Znany z duetu Macklemore & Ryan Lewis artysta postanowił jakiś czas temu kolejny raz postawić na działalność solową i zaprezentować światu swój drugi studyjny krążek, nad którym prace podobno wciąż trwają. W ramach oczekiwania na płytę raper oddał niedawno w ręce fanów swój kolejny singiel, a dziś do sieci trafił także zrealizowany do niego teledysk.

Singiel „Marmalade” to kolejny po wydanym niedawno utworze „Glorious” przedsmak najnowszego wydawnictwa Macklemore’a, które ukazać się ma prawdopodobnie jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Bendo. Gościnnie w piosence pojawia się także raper Lil Yachty, który współtworzył napisany do niej tekst. Oficjalny teledysk do singla zadebiutował w sieci 2 sierpnia, a jego reżyserem jest tym razem Jason Koenig, który odpowiedzialny był m.in. za klip do wspólnej piosenki Macklemore’a i Ryana Lewisa “Can’t Hold Us”.

Przypomnijmy, że dotychczasową karierę artystyczną Macklemore’a zamyka wydane z Ryanem Lewisem wydawnictwo „This Unruly Mess I’ve Made”, które trafiło na sklepowe półki w lutym zeszłego roku. Płytę promowały single „Downtown” i „Dance Off”, z których pierwszy dotarł ostatecznie do dwunastego miejsca na amerykańskiej liście Billboard Hot 100. Teledysk do piosenki „Marmalade” zobaczyć możecie poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus