Kto wystąpi na MTV VMA 2017? | POPHEART.pl

Kto wystąpi na gali MTV Video Music Awards 2017? Wśród gwiazd wieczoru m.in. Miley Cyrus, Lorde, Fifth Harmony…

Organizowane co roku gale MTV to jedne z największych i najbardziej widowiskowych wydarzeń w świecie muzycznym. Zeszłoroczną galę prawie całkowicie zdominowały Adele oraz Beyoncé, które były w tym czasie w trakcie promocji swoich najnowszych wydawnictw i zostały wyróżnione odpowiednio osiem i jedenaście razy. Niedawno poznaliśmy nominowanych do statuetek MTV Video Music Awards 2017, a teraz wiemy już także kto wystąpi podczas gali!

Na tę informację czekało bez wątpienia wielu z Was! Zostało właśnie potwierdzone, że podczas tegorocznego rozdania nagród MTV Video Music Awards wystąpią Miley Cyrus, Ed Sheeran, Fifth Harmony, Lorde, The Weeknd, zespół Thirty Seconds to Mars, Shawn Mendes oraz prowadząca całe wydarzenie Katy Perry. Nie wiemy jeszcze w tym momencie czy są to już wszystkie występy, jednak w razie ujawnienia nowych informacji post zostanie zaktualizowany. Warto wspomnieć, że według wcześniejszych zapowiedzi na gali pojawić się mieli również Harry Styles oraz Bruno Mars, których jednak jak widać zabrakło na opublikowanej liście.

Przypomnijmy, że wśród wyróżnionych gwiazd ubiegających się w tym roku o statuetki MTV znaleźli się tym razem m.in. Kendrick Lamar, Bruno Mars, Ariana Grande, The Weeknd, Katy Perry, Lorde, Ed Sheeran, Halsey oraz Shawn Mendes. Pełną listę nominowanych w poszczególnych kategoriach możecie zobaczyć TUTAJ. Komu kibicujecie w tym roku? Kogo Waszym zdaniem brakuje na liście nominacji bądź występów?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus