Koncert Nicki Minaj i Zayna w Polsce? | POPHEART.pl

zayn-nicki-koncert

Koncert Nicki Minaj i Zayna w Polsce, czyli dużo szumu o nic! Zobacz szczegóły

Koncerty znanych i lubianych gwiazd zawsze przyciągają uwagę zarówno mediów, jak i fanów. Zapowiadane wydarzenia bardzo szybko zyskują na popularności fanów muzyki danego artysty lub grupy. W ostatnich dniach w internecie znaleźć można było informacje na temat rzekomych koncertów raperki Nicki Minaj oraz byłego członka grupy One Direction, Zayna Malika, którzy mieliby zagrać przed Polską publiką w 2018 roku. Jednak czy są to informacje wiarygodne i czy fani obydwu artystów powinni się przygotowywać do zakupu biletów na wydarzenia?

Raperka i wokalistka Nicki Minaj jest jedną z bardziej pożądanych gwiazd przez polską publikę pod względem koncertów. Gwiazda odwiedziła już wiele krajów na całym świecie i dała ponad 100 koncertów — niestety Polska ostatecznie nie znalazła się na mapie trasy raperki. Podobnie sytuacja ma się z byłym członkiem grupy One Direction, Zaynem Malikiem, który planował trasę promującą swój debiutancki solowy album “Mind of Mine”, jednak ostatecznie plany zostały zaniechane prawdopodobnie z powodów osobistych. Światełko w tunelu polskim fanom obydwu artystów dały doniesienia o planowanych występach, które miałyby mieć miejsce w Krakowie oraz Warszawie w 2018 roku.

Rzekomy koncert Nicki Minaj planowany był na 9 czerwca 2018 roku na Krakowskich Błoniach, a Zayna 18 maja tego samego roku na Warszawskiej Agrykoli. Bilety miałyby trafić do sprzedaży dziś, 6 sierpnia 2017 roku, zostały również podane orientacyjne ceny. Wszystko zdawałoby się wyglądać prawdziwie i oficjalnie, jednak sytuacja w rzeczywistości wygląda trochę inaczej. Na pewno przyznać trzeba, że całe przedsięwzięcie na pierwszy rzut oka zdawało się wyglądać profesjonalnie, jednak po zagłębieniu się w szczegóły oraz po przejrzeniu wszystkich informacji widać, iż całe wydarzenie to prawdopodobnie oszustwo. Powodów dla których doniesienia o koncertach są nieprawdziwe można wymieniać dziesiątki, jednak do najważniejszych należą:

  • nieprawdziwe informacje na temat firmy zajmującej się sprzedażą biletów bileton24 (firma posługuje się danymi innej firmy, która nie ma żadnego związku ze sprzedażą biletów i nie jest związana z organizacją koncertów);
  • profil na portalu Facebook firmy organizującej wydarzenie został prawdopodobnie kupiony i uzupełniony fałszywymi informacjami;
  • wydarzenia na portalu Facebook zawierające dużą ilość biorących udział uczestników spoza Polski (w większości są to nieprawdziwe konta, które założono w sierpniu tego roku);
  • brak jakiejkolwiek informacji lub zapowiedzi od samych artystów i ich wytwórni, co jest kluczowym i najważniejszym powodem.

Przestrzegamy więc wszystkich zainteresowanych, aby nie kupowali biletów z niesprawdzonych źródeł ani na wydarzenia, które nie zostały oficjalnie potwierdzone i budzą wasze wątpliwości. W obecnej sytuacji należy się więc uzbroić w cierpliwość i być dobrej myśli, że obydwoje artystów wkrótce zawita i do naszego kraju!

Udostępnij na Google Plus