Kim jest Shaw Mendez? Fani Justina Biebera śmieją się z niego na Instagramie

Wokalista i autor tekstów Justin Bieber chyba nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. Niedawno pojawiły się informacje, że Kanadyjczyk używał swojego oficjalnego konta na Instagramie do kontaktu z jedną z amerykańskich siłowni, ponieważ spodobała mu się jedna z pracujących tam dziewczyn. Jessica Gober, bo o niej mowa, nie była ostatecznie zainteresowana znajomością, jednak to najwyraźniej nie koniec zabawnych przygód Biebera z popularnym serwisem. Kilka dni temu doszło bowiem do kolejnej sytuacji, a wszystko przez… błąd w opisie zdjęcia. Biebs jak widać nie jest chyba ekspertem w dziedzinie mediów społecznościowych.

Kim jest Shaw Mendez? To pytanie zadają sobie od kilkunastu godzin wszyscy obserwatorzy Justina Biebera na Instagramie, gdzie pojawił się niedawno zaskakujący post. Historia jest zabawna, lecz jednocześnie banalnie prosta: Bieber postanowił całkiem spontanicznie pozdrowić pochodzącego z Kanady wokalistę Shawna Mendesa, którego postanowił również oznaczyć w opisie zdjęcia. Problem jednak w tym, że Biebs nie był w stanie oznaczyć poprawnego konta myląc pisownię imienia i nazwiska artysty, i to… dwa razy. Oznaczenie zostało bowiem po pewnym czasie zmienione na “Shaw Mendes”, czyli wciąż brakowało litery “n” w imieniu. Na szczęście za drugim razem Bieberowi i jego sztabowi udało się poprawnie oznaczyć konto młodego wokalisty. Gratulujemy.

 

Justin Bieber / Shawn Mendes / cr: @justinbieber na Instagramie

Justin Bieber / Shawn Mendes / cr: @justinbieber na Instagramie

Sytuacja może się wydawać całkowicie nieistotna i nikt nie przywiązywałby do niej tak dużej wagi gdyby nie reakcja fanów Mendesa, którzy… oskarżyli Biebera o naśmiewanie się z ich idola. Jak widać nie wszyscy przyjęli tę informację z poczuciem humoru. Warto wspomnieć, że niedługo potem hasło “Shaw Mendez” zaczęło żyć już własnym życiem i znalazło się nawet na liście najpopularniejszych udostępnień w czasie rzeczywistym na Twitterze. W końcu internet nigdy nie odpuści okazji do odrobiny śmiechu.

Przypomnijmy, że Justin Bieber planuje zaprezentować fanom swój najnowszy singiel “Friends”, który jest efektem współpracy artysty z producentem BloodPopem. Kompozycja ma mieć swoją premierę jeszcze dziś w godzinach wieczornych czasu polskiego. Ostatnim wydawnictwem Kanadyjczyka jest natomiast płyta “Purpose”, z której pochodzą takie hity jak “What Do You Mean?” czy “Sorry”.

Udostępnij na Google Plus