Kesha przedstawia kolejną piosenkę z nadchodzącego albumu! Posłuchaj kompozycji “Hymn”

Wielki muzyczny powrót amerykańskiej wokalistki Keshy powoli staje się faktem! Ostatnie kilkanaście miesięcy upłynęło artystce na batalii sądowej z jej byłym producentem Dr Lukiem, który jednak ostatecznie pozostał osobą decyzyjną w sprawie jej kariery, a sama Kesha skupiła się na dopracowywaniu nowych kompozycji na swoje kolejne wydawnictwo. Na jej nową muzykę przyszło nam więc ostatecznie czekać prawie pięć lat, jednak sytuacja uległa zmianie wraz z wydanymi niedawno singlami „Praying”, „Woman” oraz “Learn To Let Go”, a to wciąż nie koniec niespodzianek!

Piosenka „Hymn” to już czwarty przedsmak nowego albumu Keshy zatytułowanego „Rainbow”, który trafi do sprzedaży już 11 sierpnia nakładem wytwórni Kemosabe oraz RCA Records. Sama artystka w wywiadzie dla portalu Metro opisała niedawno swój nowy utwór jako „piosenkę dla tych, którzy są z różnych powodów wykluczeni społecznie”. Tym razem mamy również do czynienia z singlem o bardziej popowym zabarwieniu i luźniejszym tematycznie niż te zaprezentowane dotychczasowo. Za warstwę tekstową utworu odpowiadają sama artystka i Ricky Reed, który jest także producentem nagrania.

Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem w karierze Keshy jest płyta „Warrior” z listopada 2012 roku, która powstała jeszcze w całości we współpracy z Dr Lukiem pod szyldem wytwórni Kemosabe. Rok temu artystka wyruszyła także w trasę koncertową Kesha and the Creepies: Fuck the World Tour, podczas której zapowiadano, że premierowy materiał wokalistki usłyszymy już wkrótce: jak widać dotrzymała ona słowa! Trzymacie kciuki za Keshę? Jak Wam się podoba “Hymn”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus