Kesha numerem jeden w Stanach Zjednoczonych! | POPHEART.pl

Kesha numerem jeden w Stanach Zjednoczonych!

Najnowszy album Keshy “Rainbow” oficjalnie najpopularniejszym krążkiem tygodnia w Stanach Zjednoczonych. Wokalistka zostawiła konkurencję daleko w tyle.

Według listy najpopularniejszych albumów opublikowanej wczoraj przez Hits Daily Double (ZOBACZ), najnowsze wydawnictwo Keshy uzyskało wynik na poziomie 119 980 egzemplarzy. Na ostateczną kalkulację wpływ mają zarówno sprzedaż tradycyjna (fizyczna i cyfrowa) jak i ekwiwalent sprzedaży uzyskany dzięki streamingowi w serwisach takich jak Spotify, Tidal czy Pandora.

Pozostaje już tylko czekać na oficjalne zestawienie Billboard 200, które zazwyczaj różni się od Hits Daily Double o kilka tysięcy jednostek. Nie zmieni to jednak pozycji Keshy na liście najpopularniejszych albumów w Stanach Zjednoczonych. Natomiast pierwszy singiel z płyty – ballada “Praying“, podskoczył w tym tygodniu o osiem oczek na liście Billboard Hot 100 poprawiając tym samym swój początkowy wynik o jedną pozycję. Obecnie znajduje się na miejscu 24, a w przyszłym tygodniu ma szansę dostać się do top 20.

Długo oczekiwany krążek Amerykanki okazał się dużym sukcesem komercyjnym. Będzie to drugi numer jeden wokalistki na liście Billboard 200 i jednocześnie najlepszy wynik sprzedażowy od czasów jej debiutu fonograficznego. Poprzedni album Keshy – “Warrior” z 2012, sprzedał się w nakładzie 85 000 kopii w pierwszym tygodniu i zadebiutował na miejscu 6.

Przeczytaj naszą recenzję albumu “Rainbow”.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus