Karolina Artymowicz prezentuje nowy singiel i teledysk “Ptaki”

Karolina Artymowicz rozpoznawalność zyskała dzięki reaktywowanemu w tym roku talent-show “Idol”, w którym ostatecznie zajęła drugie miejsce. Wokalistka już pracuje nad debiutancką płytą i jej zapowiedzią jest m.in. singiel “Ptaki”.

Piosenkarka tuż po zakończeniu “Idola” podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Warner Music Poland i wydała debiutancki singiel “Dalej”. Kolejnym zwiastunem albumu Karoliny Artymowicz jest wydany 24 sierpnia 2017 roku singiel nazwany “Ptaki”. Utwór powstał we współpracy z Marcinem Borsem – cenionym producentem muzycznym w Polsce. Co ciekawe, kompozycja powstała już w 2015 roku i jest pierwszą piosenką napisaną przez wokalistkę.

“Ptaki” każdy może interpretować na swój sposób. Pisząc ten utwór próbowałam przelać na nuty i słowa swój niepokój, jak ciężko jest porzucić role i reguły narzucone nam przez społeczeństwo, które wymaga od nas konkretnych schematycznych zachowań – mówi Karolina Artymowicz.

Wraz z singlem “Ptaki” premierę miał oficjalny teledysk. Za reżyserię klipu odpowiedzialny jest Alan Kępski, który pracował m.in. z Edytą Górniak, Sarsą czy Eweliną Lisowską.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus