JoJo opuszcza wytwórnię Atlantic Records | POPHEART.pl

JoJo opuszcza wytwórnię Atlantic Records

Niecały rok temu swoją premierę miał długo oczekiwany krążek JoJo. Był to pierwszy album wokalistki od dziesięciu lat. Teraz wokalistka gotowa jest na kolejny krok w swojej karierze.

Na swoim Instagramie, JoJo poinformowała, że opuszcza dotychczasową wytwórnię Atlantic Records i podpisała kontrakt płytowy z Interscope Records.

“Jestem taka podekscytowana. Mogę ogłosić, że zaczynam współpracę z Interscope Records. Znowu pracuje ze mną Aaron Bay-Schuck, szef działu A&R, z którym stawiałam pierwsze kroki w Atlantic Records. Porzucenie Atlantic Records było jedną z najtrudniejszych decyzji w mojej karierze. […] Dziękuję Aaronowi, że zaufał tej małej dziewczynce z wielkimi marzeniami. Teraz zróbmy razem coś wspaniałego”.

Wydany w październiku 2016 roku krążek “Mad Love” zadebiutował na 6 miejscu listy Billboard 200, ale niestety po dwóch tygodniach pożegnał się z nią. Niemniej jednak płyta została dobrze przyjęta przez fanów jak i krytyków a w notowaniu “20 najlepszych popowych albumów 2016 roku”, który przygotował magazyn Rolling Stone znalazła się na 19 miejscu.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus