Gwiazdor “Barw szczęścia” w “The Voice of Poland”. Szpak oszalał na jego punkcie!

Już w sobotę startuje nowa edycja “The Voice of Poland”. Do składu trenerskiego dołączył Michał Szpak. Patrząc na jego reakcję na występ Marka Molaka, czyli serialowego Huberta z “Barw szczęścia” nie mamy wątpliwości, że będzie to chyba najbardziej zwariowana edycja!

Marek Molak na co dzień występuje w popularnym serialu TVP2. Tym razem młody aktor postanowił spróbować swoich sił jako wokalista i zgłosił się do “The Voice”. Nie wszyscy wiedzą, że muzyka towarzyszy mu od zawsze. Już jako dziecko twierdził, że będzie nowym wokalistą Guns N’ Roses!

Marek podczas przesłuchań w ciemno wykonał utwór “Are you gonna be my girl”. Swoją interpretacją zachwycił wszystkich jurorów, a w szczególności Michała Szpaka. Więcej nie musimy pisać – zobaczcie sami.

 

Przypominamy, że to nie pierwszy raz kiedy w programie pojawia się gwiazda “Barw szczęścia”. Wcześniej w show wystąpiła Olga Jankowska. Co ciekawe – ona i Marek grają parę… 😉 Olga zaszła naprawdę daleko… czy tam samo będzie z Markiem?

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus