gwenstefani-swiatecznyalbum

Gwen Stefani pracuje nad świątecznym albumem! Poznaj szczegóły

Amerykańska wokalistka Gwen Stefani, liderka zespołu No Doubt, potwierdziła jakiś czas temu prace nad nowym materiałem. Po wydanym w zeszłym roku wydawnictwie “This Is What the Truth Feels Like”, który niestety nie osiągnął oczekiwanych przez wytwórnię rezultatów na listach przebojów, artystka skupiła się na innych aktywnościach, w tym na serialu animowanym jej autorstwa “Kuu Kuu Harajuku”. Na 2017 rok Gwen ma jednak dużo większe plany, o czym pisaliśmy jakiś czas temu. Artystka wyznała, że prace nad premierowym materiałem już trwają! Chodzi jednak prawdopodobnie o krążek tematyczny, a nie kolejny projekt rozpoczynający nową erę w karierze artystki…

Gdy w zeszłym roku krążek “This Is What the Truth Feels Like” nie osiągnął wielkich sukcesów na listach przebojów, fani Gwen Stefani zaczęli martwić się o muzyczną przyszłość swojej idolki. Pierwsza od prawie dekady płyta wokalistki dotarła co prawda do pierwszego miejsca amerykańskiej listy Billboard 200, jednak promocje z nią związane zostały ostatecznie zakończone się po zaledwie dwóch singlach. Gwen nie zamierza jednak się poddać i już potwierdza, że jej nowa muzyka ukaże się jeszcze w tym roku, a prace nad kolejnymi piosenkami cały czas trwają. Ostatnio w wywiadzie dla magazynu Weekender wokalistka uchyliła rąbka tajemnicy, iż pracuje nad nową muzyką od jakiegoś czasu i z radością podzieli się nią jeszcze w tym roku. Sprawa nabrała rozpędu parę dni temu, kiedy w bazie BMI (organizacja zarządzająca prawami autorskimi — przyp.red.) pojawiły się w systemie nowe utwory zarejestrowane przez wytwórnię wokalistki. Nad premierowym materiałem Stefani pracowała również z Blakiem Sheltonem, z którym jest aktualnie związana. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że są to piosenki… świąteczne!

“Christmas Eve” — Gwen Stefani, Justin Tranter, Busbee
“My Gift Is You” — Gwen Stefani, Justin Tranter, Busbee
“Under The Christmas Lights” — Gwen Stefani, Justin Tranter, Busbee
“When I Was A Little Girl” — Gwen Stefani, Justin Tranter, Busbee
“You Make It Feel Like Christmas” — Gwen Stefani, Justin Tranter, Blake Shelton, Busbee

Prawdopodobnie artystka uraczy nas więc na gwiazdkę świątecznym albumem i nie wiadomo niestety na ten moment, czy przy okazji nagrywania nowych utworów będą również mieć premierę utwory niezwiązane z tym projektem. Na chwilę obecną trzeba być dobrej myśli, że artystka nie zwolni tempa i wkrótce zaskoczy nas ponownie. Przypominamy, że ostatni album Gwen Stefani zatytułowany „This Is What the Truth Feels Like” miał swoją premierę w marcu zeszłego roku. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście ostatniej płyty wokalistki to koniecznie nadróbcie zaległości – całość płyty do odsłuchu pozostawiamy Wam poniżej! Co sądzicie o nowym projekcie muzycznym Gwen?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus