Grzegorz Hyży – Noc i Dzień: nowy teledysk wokalisty! | POPHEART.pl

Grzegorz Hyży prezentuje klip do singla “Noc I Dzień”

“Noc i Dzień” to drugi singiel z albumu „Momenty” Grzegorza Hyżego. Teledysk do piosenki powstał na Teneryfie i wyreżyserował Michał Braum.

„Noc i Dzień” jest jednym z najbardziej intensywnych utworów na drugiej płycie Grzegorza Hyżego, zarówno pod względem brzmienia, jak i swojego przesłania. Utwór, który sam artysta określa najbardziej reprezentatywnym dla całego albumu, łączy alternatywne zacięcie i pełne napięcia gitarowe partie z mocno wybrzmiewającym, przebojowym refrenem.

“Jestem by kochać Cię / Bez wytchnienia przez noc i dzień / Nie wypuszczę Cię z moich rąk” – te słowa zakochanego mężczyzny znalazły nieco przewrotne odbicie w teledysku, nakręconym przez Michała Brauma i ekipę Image Pro, autorów między innymi ostatnich klipów do muzyki Artura Rojka, Zakopower i Gromeego. Piękne scenerie Teneryfy są w nim nie tylko tłem dla romantycznych chwil we dwoje – są przede wszystkim areną rozgrywek dwóch niezależnych jednostek o swoich własnych, osobnych celach, ich pogoni za miłością oraz za wolnością.

Album “Momenty” Grzegorza Hyżego  ukazał się 12 maja 2017 roku. Płyta otwiera nowy rozdział w karierze artysty, naznaczony o wiele większą świadomością stylu i artystyczną ambicją. To mądry i szlachetny flirt dwóch światów – mainstreamowego rocka i krainy nowoczesnego indie.

źródło: materiały prasowe Sony Music Poland

Udostępnij na Google Plus