Fifth Harmony - edit by Shad for POPHEART.pl

Fifth Harmony zdradzają wszystkie szczegóły nadchodzącego wydawnictwa! Zobacz tracklistę płyty “Fifth Harmony”

Amerykańska grupa Fifth Harmony przygotowuje się obecnie do wydania swojego trzeciego studyjnego krążka. Po wydanym niedawno singlu „Down”, który był pierwszym przedsmakiem nowego materiału dziewczyn już po odejściu Camili Cabello, każda z członkiń skupiła się na aktywnościach solowych związanych z muzyką i nie tylko. Fifth Harmony powrócą jednak już wkrótce także jako grupa: dziewczyny zdradziły wczoraj oficjalną okładkę swojego trzeciego wydawnictwa, a dziś poznaliśmy jego finalny spis utworów!

Trzecie wydawnictwo Fifth Harmony zostało zatytułowane po prostu „Fifth Harmony” i trafić ma sprzedaży już 25 sierpnia nakładem wytwórni Syco Music i Epic Records. Według ujawnionych właśnie informacji na płycie znajdziemy ostatecznie dziesięć premierowych kompozycji, w tym wydany jakiś czas temu singiel “Down” z udziałem rapera Gucciego Mane’a. Co ciekawe jest on prawdopodobnie jedynym gościem na albumie dziewczyn, które tym razem postanowiły jak widać wziąć sprawy w pełni w swoje ręce. Okładka wydawnictwa została opublikowana 8 sierpnia, natomiast oficjalny spis utworów trafił do sieci zaledwie jeden dzień później. Jesteście gotowi na #5H3?

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Fifth Harmony zamyka wydany w zeszłym roku krążek „7/27”, na którym znalazły się takie single jak hitowe „Work From Home” czy „That’s My Girl”. Warto w tym miejscu wspomnieć także, że nad swoim debiutanckim albumem pracuje również była koleżanka dziewczyn Camila Cabello – kilka dni temu do sieci trafiły jej nowe utwory zatytułowane “Havana” oraz “OMG”, a płyta „The Hurting. The Healing. The Loving” ukazać się ma podobno jeszcze w tym roku. Czekacie na nowe wydawnictwo Fifth Harmony?

Udostępnij na Google Plus