Fifth Harmony ujawniły okładkę #FH3 | POPHEART.pl

Fifth Harmony - edit by Shad for POPHEART.pl

Fifth Harmony zdradzają okładkę nowej płyty! Zobacz oprawę graficzną albumu “Fifth Harmony”

Amerykańska grupa Fifth Harmony przygotowuje się obecnie do rozpoczęcia promocji związanych ze swoim trzecim studyjnym krążkiem. Po wydanym niedawno singlu „Down”, który był pierwszym przedsmakiem nowego materiału dziewczyn już po odejściu Camili Cabello, każda z członkiń skupiła się na aktywnościach solowych związanych z muzyką i nie tylko. Fifth Harmony powrócą jednak już wkrótce także jako grupa: dziewczyny zdradziły właśnie oficjalną okładkę swojego trzeciego wydawnictwa, jednak fani nie są nią zachwyceni… Czy słusznie?

O trzecim albumie dziewczyn z Fifth Harmony mówiło się w ostatnim czasie stosunkowo dużo, jednak działo się tak głównie za sprawą niedawnych kontrowersji związanych z ich komentarzami na temat odejścia Camili Cabello w wywiadzie dla magazynu Billboard. Członkinie grupy nie zamierzają jednak martwić się uszczypliwymi komentarzami fanów ich byłej koleżanki i już rozpoczynają promocję swojego trzeciego krążka, który trafi do sprzedaży już 25 sierpnia. Trzecie wydawnictwo dziewczyn zostało zatytułowane po prostu „Fifth Harmony”, a dziś do sieci trafiła również jego oficjalna okładka, która spotkała się ze sporą krytyką ze strony fanów grupy. Powód? Nie są oni podobno zachwyceni samą koncepcją, jak również skrytykowali sposób jej realizacji jako “tani” i zwyczajnie nieciekawy. Faktycznie jest tak źle?

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Fifth Harmony zamyka wydany w zeszłym roku krążek „7/27”, na którym znalazły się takie single jak hitowe „Work From Home” czy „That’s My Girl”. Grupa zaprezentowała niedawno również pierwszy singiel promujący wydawnictwo, na który wybrano kompozycję „Down” z udziałem rapera Gucciego Mane’a. Warto w tym miejscu wspomnieć także, że nad swoim debiutanckim albumem pracuje także Camila Cabello – płyta „The Hurting. The Healing. The Loving” ukazać się ma podobno jeszcze w tym roku. Czekacie na nowe wydawnictwo Fifth Harmony?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus