Dwie kolejne piosenki z solowego debiutu Camili Cabello debiutują w sieci! Posłuchaj utworów “Havana” i “OMG”

Amerykańska wokalistka Camila Cabello przygotowuje się obecnie do premiery swojego solowego debiutanckiego wydawnictwa. Po nagłym odejściu z grupy Fifth Harmony w grudniu zeszłego roku młoda artystka postanowiła nie marnować czasu i od razu rozpoczęła prace nad swoim solowym materiałem, a efekty jej wielomiesięcznych przygotowań usłyszymy podobno już wkrótce. Sama zainteresowana dała niedawno swoim fanom ważną wskazówkę na temat swoich planów na najbliższe tygodnie, a teraz w sieci zadebiutowały aż dwa nowe utwory z jej nadchodzącej płyty.

Po opublikowanych w maju singlach „Crying in the Club” oraz „I Have Questions”, które spotkały się ostatecznie ze sporym zainteresowaniem mediów, Camila Cabello zapowiedziała niedawno, że ma w planach wydanie dwóch kolejnych utworów z jej debiutanckiego wydawnictwa. Piosenki “Havana” i “OMG” ostatecznie zadebiutowały w sieci 3 sierpnia, a gościnnie usłyszymy w nich tym razem raperów Quavo i Young Thuga. Co więcej, z opisu jednego z filmików (prawdopodobnie w wyniku pomyłki) szybko wywnioskowano, że pierwszy solowy album Cabello zatytułowany zostanie po prostu “Camila”, a nie „The Hurting. The Healing. The Loving.” tak jak wcześniej zapowiadano, jednak wokalistka zdementowała te informacje i potwierdziła wymieniony wcześniej tytuł jako wciąż aktualny.

Camila Cabello - "Havana" cover

Camila Cabello / Epic Records / Syco Records / Sony Music

Camila Cabello - "OMG" cover

Camila Cabello / Epic Records / Syco Records / Sony Music

"Camila"

Camila Cabello / cr: CamilaCabelloVEVO (YouTube)

Przypomnijmy, że Camila Cabello zadebiutowała w medialnym świecie jako uczestniczka programu The X Factor, a przed odejściem z Fifth Harmony uczestniczyła w promocjach dwóch dotychczasowych studyjnych albumów dziewczyn. Warto wspomnieć, że pozostałe członkinie nie są najwyraźniej pod wrażeniem solowych sukcesów Cabello, którą ostro skrytykowały w ostatnim wywiadzie dla magazynu Billboard Jak Wam się podobają “Havana” i “OMG”? Czekacie na debiutancką płytę Cabello?

Udostępnij na Google Plus