Dua Lipa wyda jeszcze dwa single z debiutanckiej płyty!

Brytyjska wokalistka Dua Lipa, która niedawno zdobyła szczyt listy przebojów w Wielkiej Brytanii, nie przestaje promować swojego debiutanckiego albumu. Właśnie dowiedzieliśmy się, że z tego albumu zostaną wydane jeszcze… dwa single!

Dua Lipa swoją pierwszą płytę “Dua Lipa” przekładała kilkakrotnie, jednak ostatecznie ukazała się 2 czerwca 2017 roku dzięki Warner Music Group. Wydawnictwo otrzymało głównie pozytywne opinie krytyków, a single odnosiły większe i mniejsze sukcesy. Do tej pory wydano sześć singli z tego krążka, ale to nie koniec. Szef brytyjskiego oddziału wytwórni Warner Music Phil Christie powiedział, że z “Dua Lipy” jeszcze dwie piosenki otrzymają status singla. “Mamy jeszcze dwa inne single, które zostaną wydane z tej płyty i są dowodem o jakości tego albumu” – powiedział w rozmowie z Music Week.

Nie znamy tytułów tych utworów, ale mamy dla Was sondę, w której to Wy możecie wybrać, które piosenki powinny zostać singlami Dua Lipy. Wystarczy kliknąć “Vote” przy danym utworze. Jesteśmy ciekawi Waszego wyboru!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus