Dua Lipa podbiła brytyjską listę przebojów

Dua Lipa jest pierwszą kobietą, która znalazła się na szczycie zestawienia Official Singles Chart w Wielkiej Brytanii od czasów Adele i jej przeboju “Hello”.

Od października 2015 roku, kiedy to na brytyjskiej liście przebojów królowała Adele, żadnej innej kobiecie nie udało się dotrzeć na szczyt Official Singles Chart. Utwór “New Rules” jest również pierwszym numerem jeden wokalistki w Wielkiej Brytanii. Poprzednie utwory wokalistki, które dotarły do TOP 10 brytyjskiej listy to “No Lie” z Seanem Paulem (10 miejce) oraz “Be The One” (9 miejsce).

Debiutancki album “Dua Lipa” również radzi sobie bardzo dobrze na brytyjskiej liście sprzedaży. W tym tygodniu znajduje się na miejscu 7.

Utwór “New Rules” zdetronizował Calvina Harrisa i jego kawałek “Feels”, który przez jeden tydzień znajdował się na pierwszym miejscu listy. Obecnie jego piosenka nagrana wspólnie z Pharellem Williamsem, Katy Perry oraz Big Seanem znajduje się teraz na miejscu drugim.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus