“Double Dutchess” od Fergie coraz bliżej! Posłuchaj utworu “You Already Know” i zobacz wizualną odsłonę “Hungry”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Fergie już wkrótce powróci do muzycznego świata ze swoim drugim studyjnym albumem. Na kolejne wydawnictwo artystki fanom przyszło czekać łącznie aż jedenaście lat, z czego ostatnie trzy Ferguson spędziła w studio nagraniowym, gdzie długo dopracowywała swoje nowe kompozycje. Płyta trafi do oficjalnej sprzedaży już wkrótce, a w ramach oczekiwania do sieci trafiły aż dwie piosenki z wydawnictwa. Jedna z ich doczekała się już także oficjalnego teledysku.

„Double Dutchess” to drugi studyjny album Fergie, który pierwotnie ukazać się miał jeszcze ponad dwa lata temu. Mimo wydawania kolejnych singli i informowania fanów o rychłych planach wydania płyty, której data premiery przesuwana była już kilkakrotnie, do lipca w temacie działo się stosunkowo niewiele. Niedawno artystka ogłosiła w końcu oficjalnie, że przedsprzedaż jej kolejnego wydawnictwa wystartuje 25 sierpnia 2017 roku, a samo “Double Dutchess” trafi w ręce fanów już 22 września. Na albumie znajdziemy łącznie trzynaście utworów, w tym wydane wcześniej single “L.A.LOVE (la la)”, “M.I.L.F. $” oraz “Life Goes On”. Dodatkowo płyta ma być wydawnictwem wizualnym, a więc do każdej z piosenek powstał już oficjalny teledysk.

Fergie - Double Dutchess Album Cover

Fergie / Dutchess Music / BMG

Tracklista:
1. Hungry (feat. Rick Ross)
2. Like It Ain’t Nuttin’
3. You Already Know (Interlude Version) [feat. Nicki Minaj]
4. Just Like You
5. A Little Work
6. Life Goes On
7. M.I.L.F. $
8. Save It Till Morning
9. Enchanté (Carine) [feat. Axl Jack]
10. Tension
11. L.A.LOVE (La La) [feat. YG]
12. Love Is Blind
13. Love Is Pain
14. Diddy Zone (ekskluzywny dla sieci sklepów Target)
15. Kleopatra (ekskluzywny dla sieci sklepów Target)

Wraz z trafieniem płyty do przedsprzedaży fani otrzymali także dostęp do zapowiadanego od dawna utworu “You Already Know” z udziałem Nicki Minaj oraz piosenki “Hungry” nagranej z Rickiem Rossem. Druga z kompozycji doczekała się już także oficjalnego teledysku, który zadebiutował w sieci kilka godzin po ruszeniu zamówień na album w serwisach cyfrowych. Przypomnijmy, że Fergie swoją debiutancką płytę wydała jeszcze w 2006 roku. Płyta zatytułowana „The Dutchess” spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród fanów i krytyków oraz wydała na świat takie hity jak „Fergalicious” czy “Big Girls Don’t Cry”. Klip do “Hungry” oraz odsłuch “You Already Know” pozostawiamy Wam oczywiście poniżej!

Udostępnij na Google Plus