Demi Lovato prezentuje tytułową kompozycję z nadchodzącego albumu! Posłuchaj utworu “Tell Me You Love Me”

Amerykańska wokalistka Demi Lovato oficjalnie rozpoczyna promocję swojego nadchodzącego albumu. Po niedawnej premierze singla “Sorry Not Sorry” oraz zrealizowanego do niego teledysku, które znacząco odbiegały od dotychczasowych dokonań artystki, Lovato skupiła się na dopracowywaniu nowego materiału, który mamy w całości usłyszeć już wkrótce. To jednak nie wszystko, gdyż w sieci zadebiutowała właśnie tytułowa piosenka z jej nowego wydawnictwa!

Najnowsza piosenka Demi Lovato “Tell Me You Love Me” zadebiutowała w sieci 24 sierpnia i jest kolejnym przedsmakiem nadchodzącej płyty o tym samym tytule, która trafić ma do sprzedaży już 29 września. Jednocześnie wraz z premierą utworu nowe wydawnictwo gwiazdy trafiło właśnie oficjalnie do przedsprzedaży. Tym razem fani mają okazję usłyszeć Demi w odsłonie dużo bliższej jej ostatnim dokonaniom, rezygnując tym samym z tanecznych bitów na rzecz poruszającej ballady o średnim tempie. Okładki nowej płyty wokalistki prezentujemy Wam poniżej. Pełna tracklista nie jest jeszcze jak dotąd znana, jednak wiemy już, że na wydawnictwie na pewno usłyszymy piosenki o tytułach “Sexy Dirty Love” oraz “You Don’t Do It For Me Anymore”.

Demi Lovato - Tell Me You Love Me deluxe cover

“Tell Me You Love Me” Deluxe / Demi Lovato / Island Records / Safehouse Records

Demi Lovato - Tell Me You Love Me regular cover

“Tell Me You Love Me” Regular / Demi Lovato / Island Records / Safehouse Records

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Demi Lovato zamyka wydany w 2015 roku album „Confident”, z którego pochodzą single „Cool For the Summer”, „Stone Cold” oraz tytułowe „Confident”. Warto wspomnieć, że artystka otrzymała również za ten krążek nominację do nagrody Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Najnowszej piosenki Demi “Tell Me You Love Me” możecie oczywiście posłuchać poniżej! Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus