Demi Lovato o nowej płycie: “To mój Stripped”

Amerykańska wokalistka Demi Lovato oficjalnie rozpoczęła promocję swojego nadchodzącego albumu zatytułowanego “Tell Me You Love Me”. Po premierze singla „Sorry Not Sorry” oraz zrealizowanego do niego teledysku, Lovato skupiła się na dopracowywaniu nowego materiału, który mamy w całości usłyszeć już 29 września. Teraz wiemy, czym inspirowała się podczas pracy nad materiałem.

Podczas ostatniego wywiadu dla MTV, Demi Lovato stwierdziła, że jej nowy album będzie inspirowany Christiną Aguilerą i jej albumem “Stripped”. Demi wyznała, że to była jedna z najważniejszych płyt podczas jej młodości, i chciała zawrzeć taką samą stylistykę, co Aguilera na krążku wydanym w 2002 roku. Oprócz inspiracji “Stripped”, Demi przyznała, że Aguilera jest jej wzorcem jeśli chodzi o występy sceniczne, i chciałaby osiągnąć taki sam poziom wokalizy.

To nie pierwszy raz, kiedy Demi wspomina, że Christina jest jej wielką idolką. Jako 16-latka coverowała utwór “Mercy On Me”, co było hitem internetu.

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus