Camila Cabello zapowiada dwa nowe single! | POPHEART.pl

Camila Cabello zapowiada kolejne dwa single z debiutanckiej płyty! Poznaj szczegóły

Amerykańska wokalistka Camila Cabello przygotowuje się obecnie do premiery swojego solowego debiutanckiego wydawnictwa. Po nagłym odejściu z grupy Fifth Harmony w grudniu zeszłego roku młoda artystka postanowiła nie marnować czasu i od razu rozpoczęła prace nad swoim solowym materiałem, a efekty jej wielomiesięcznych przygotowań usłyszymy podobno już wkrótce. Sama zainteresowana dała właśnie fanom bardzo ważną wskazówkę na temat swoich planów na najbliższe tygodnie.

Po opublikowanych w maju singlach “Crying in the Club” oraz “I Have Questions”, które spotkały się ostatecznie ze sporym zainteresowaniem mediów, Camila Cabello już zapowiada następne kroki w kierunku premiery jej solowego wydawnictwa „The Hurting. The Healing. The Loving.”. Wokalistka opublikowała właśnie na swoim koncie na Twitterze tajemniczą zapowiedź, z której wynika, że jeszcze tego lata fani będą mogli usłyszeć kolejne dwie piosenki – “Havana” oraz “OMG”. Dużo mówi się także o ewentualnym teledysku, który, wzorem poprzedniego, miałby obejmować łącznie oba single. Czy tak się faktycznie stanie? Przekonamy się już wkrótce.

Przypomnijmy, że Camila Cabello zadebiutowała w medialnym świecie jako uczestniczka programu The X Factor, a przed odejściem z Fifth Harmony uczestniczyła w promocjach dwóch dotychczasowych studyjnych albumów dziewczyn. Warto wspomnieć, że pozostałe członkinie nie są najwyraźniej pod wrażeniem solowych sukcesów Cabello, którą ostro skrytykowały w ostatnim wywiadzie dla magazynu Billboard Jesteście ciekawi co tym razem zaprezentuje Camila Cabello?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus