Camila Cabello potwierdza: kolejnym singlem z debiutanckiej płyty zostaje utwór “Havana”!

Amerykańska wokalistka Camila Cabello przygotowuje się obecnie do premiery swojego solowego debiutanckiego wydawnictwa. Po nagłym odejściu z grupy Fifth Harmony w grudniu zeszłego roku młoda artystka postanowiła nie marnować czasu i od razu rozpoczęła prace nad swoim solowym materiałem, a efekty jej wielomiesięcznych przygotowań usłyszymy podobno już wkrótce. Jeszcze niedawno w sieci zadebiutowały aż dwa nowe utwory z jej nadchodzącej płyty, a dziś dowiedzieliśmy się też, który z utworów zostaje jej kolejnym singlem.

Po opublikowanych w maju singlach „Crying in the Club” oraz „I Have Questions”, które spotkały się ostatecznie ze sporym zainteresowaniem mediów, Camila Cabello zapowiedziała niedawno, że ma w planach wydanie dwóch kolejnych utworów z jej debiutanckiego wydawnictwa. Piosenki „Havana” i „OMG” ostatecznie zadebiutowały w sieci 3 sierpnia, a gościnnie usłyszeć mogliśmy w nich także raperów Quavo i Young Thuga. Teraz stało się już jasne, że kolejnym singlem z płyty „The Hurting. The Healing. The Loving.” zostaje pierwsza z piosenek, “Havana”, o czym Cabello poinformowała fanów we wpisie na Twitterze. Jednocześnie wokalistka podziękowała fanom za wsparcie, dzięki któremu utwór ten dotarł właśnie do piętnastki najczęściej słuchanych piosenek w serwisie Spotify.

Przypomnijmy, że Camila Cabello zadebiutowała w medialnym świecie jako uczestniczka programu The X Factor, a przed odejściem z Fifth Harmony uczestniczyła w promocjach związanych z dwoma pierwszymi studyjnymi albumami dziewczyn. Zgodnie z zapowiedziami solowa płyta Camili ukazać się ma prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Czy “Havana” to Waszym zdaniem dobry typ na singiel? Czekacie na debiutancką płytę Cabello?

Udostępnij na Google Plus