Sarah Harding o Fifth Harmony: “ZDZIRY!” | POPHEART.pl

Była członkini Girls Aloud o Fifth Harmony: “Żadna z nich nie ma na sobie praktycznie nic. Są ZDZIROWATE!”

Sarah Harding, była członkini popularnego niegdyś girlsbandu Girls Aloud, od parunastu dni usilnie stara się ożywić swoją karierę w dwudziestym (!) sezonie popularnego programu Celebrity Big Brother. Brytyjska wokalistka jest w stanie zrobić naprawdę wiele dla swoich pięciu minut w mediach, co niejednokrotnie udowodniła, jednak to jej ostatnie komentarze odnośnie grupy Fifth Harmony odbiły się największym echem w sieci. Co dokładnie powiedziała Harding?

Jak zapewne wiecie, Celebrity Big Brother to popularny program telewizyjny w Wielkiej Brytanii, w którym znane osobistości walczą o pozostanie jak najdłużej w słynnym domu Wielkiego Brata. Niejednokrotnie odcięci od świata zewnętrznego celebryci zapominają jednak, że każdy ich ruch jest rejestrowany, a każde wypowiedziane słowo nagrywane: taki los spotkał właśnie byłą wokalistkę Sarę Harding, która nazwała na antenie dziewczyny z Fifth Harmony“zdzirami”! Na pytanie Chada Johnsona czy kojarzy ona tę grupę, Harding powiedziała rozbrajająco:

Te zdzirowate? Pewnie. Żadna z nich nie ma praktycznie nic na sobie, tak jak wszystkie girlsbandy w dzisiejszych czasach. Zdzirowatość, zdzirowatość, zdzirowatość. Seks się sprzedaje, seks się sprzedaje. (…) Kiedyś przynajmniej miałyśmy układy choreograficzne. Teraz wszystkie robią tylko te zdzirowate skłony.

Jak nietrudno się domyślić fani grupy zareagowali natychmiast, a krytyce pod adresem Harding od dwóch dni praktycznie nie ma końca. Sama zainteresowana nie może jednak ustosunkować się jeszcze do wypowiedzianych słów, ponieważ na ten moment wciąż pozostaje uczestniczką w domu Wielkiego Brata. Od fanów Fifth Harmony bardziej zawiedziony może być już tylko życiowy partner Harding, którego ta zdradziła ze wspomnianym wcześniej kolegą z programu, Chadem Johnsonem. Nikt w końcu nie mówił, że ponownie zaistnienie w show biznesie będzie proste…

Warto w tym miejscu wspomnieć, że trzecie wydawnictwo dziewczyn z Fifth Harmony ukaże się już 25 sierpnia. Wszystkie szczegóły nowej płyty dziewczyn znajdziecie tutaj. Poniżej prezentujemy Wam natomiast jedną z piosenek Girls Aloud, w której jeszcze kilka lat temu śpiewała Harding – czy różnica faktycznie jest tak duża? Oceńcie sami.

Udostępnij na Google Plus