Bebe Rexha w utworze “That’s It”! | POPHEART.pl

Bebe Rexha przedstawia kolejny utwór z “All Your Fault Pt. 2”! Posłuchaj utworu “That’s It”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Bebe Rexha planuje już w przyszłym tygodniu wydać drugą część swojej debiutanckiej płyty „All Your Fault”. W ramach promocji z nią związanych artystka zaprezentowała jakiś czas temu premierową kompozycję „The Way I Are (Dance With Somebody)”, a także podzieliła się z nami wszystkimi najważniejszymi szczegółami nadchodzącego wydawnictwa. To jednak nie koniec dobrych niespodzianek, gdyż w sieci właśnie zadebiutował kolejny utwór z projektu wokalistki.

Piosenka „That’s It” zapowiada drugą część debiutanckiego albumu Bebe Rexhy zatytułowaną „All Your Fault Pt. 2”, która trafić ma w ręce fanów już 11 sierpnia (jednak pojawiły się informacje, że premiera została przesunięta na 18 sierpnia) nakładem wytwórni Warner Bros Records. Kompozycję stworzył producent Murda Beatz, który ma na koncie takie utwory jak „No Frauds” Nicki Minaj czy „Still Got Time” Zayna, a w samej piosence usłyszymy także raperów Gucciego Mane’a oraz 2 Chainza. Singiel promocyjny trafił do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej 4 sierpnia. Na ten moment nie ma jeszcze żadnych potwierdzonych informacji na temat ewentualnego teledysku do utworu.

Przypomnijmy, że pierwsza połowa debiutanckiego albumu Rexhy, „All Your Fault: Pt. 1”, trafiła do sprzedaży cyfrowej jeszcze 17 lutego tego roku. Warto także wspomnieć, że premiera drugiej części płyty zaplanowała była wstępnie na połowę kwietnia, jednak z nieznanych przyczyn przesunięta została ostatecznie aż na sierpień. Nowy utwór Rexhy “That’s It” pozostawiamy Wam do odsłuchu poniżej. Jak Wam się podoba? Czekacie na “All Your Fault Pt. 2”?

Udostępnij na Google Plus