Beata Kozidrak chce nagrać duet z Dawidem Podsiadło!

Beata Kozidrak, diva polskiej sceny muzycznej i liderka zespołu Bajm, w ubiegłym roku po wielu latach wydała kolejną solową płytę “B3”, która okazała się wielkim hitem. W jednym z ostatnich wywiadów artystka zdradziła z kim chciałaby nagrać piosenkę.

Z kim Beata Kozidrak chciałaby nagrać duet? W najnowszym wywiadzie z VEVO piosenkarka zdradziła ten sekret. Platforma VEVO ma swoją serię wywiadów, która ukazuje się pod tytułem “60 sekund z…”. Do rozmów (jednominutowych!) zapraszane są największe gwiazdy muzyki i odpowiadają na krótkie, szybkie pytania. Ostatnim gościem twórców “60 sekund z…” była Beata Kozidrak. Wokalistka na pytanie z kim chciałaby nagrać piosenkę z muzyków młodego pokolenia bez zawahania odpowiedziała, że z… Dawidem Podsiadło.  Miejmy nadzieję, że wkrótce dojdzie do współpracy i usłyszymy duet Kozidrak & Podsiadło.

>> PRZECZYTAJ: Beata Kozidrak – B3 [RECENZJA]

Beata Kozidrak w ubiegłym roku wydała swoją płytę “B3”, którą nadal promuje. Niedawno informowaliśmy Was, że artystka na nowy singiel wybrała wakacyjny utwór “Letni Wiatr”.

Udostępnij na Google Plus