Luis Fonsi w remiksie singla DNCE! | POPHEART.pl

Autor hitu “Despacito” w remiksie najnowszego singla DNCE! Posłuchaj “Kissing Strangers” z udziałem Luisa Fonsiego

Amerykańska grupa DNCE wciąż kontynuuje promocje związane ze swoim ostatnim singlem. Zespół przez pierwsze miesiące tego roku skupiał się na koncertowaniu, jednak niedługo potem premierę miała piosenka „Kissing Strangers”, która zwiastuje planowany już od pewnego czasu kolejny projekt grupy. Nowy utwór doczekał się nawet swego czasu oficjalnego teledysku, jednak to dzięki najnowszemu remiksowi singiel ma szansę na drugie życie – a wszystko za sprawą udziału znanego i popularnego ostatnio gościa, którego możemy usłyszeć w odświeżonej wersji piosenki.

Piosenka „Kissing Strangers” to najnowszy singiel grupy DNCE, który trafił ostatecznie w ręce fanów jeszcze 14 kwietnia nakładem wytwórni Republic Records. Gościnnie w pierwotnej wersji kompozycji mogliśmy usłyszeć amerykańską raperkę Nicki Minaj, natomiast w wydanym właśnie remiksie do składu utworu dołączył także znany z popularnego ostatnio hitu “Despacito” wokalista Luis Fonsi. Warto wspomnieć, że teledysk zrealizowany do “Kissing Strangers” miał już swoją oficjalną premierę jeszcze w maju tego roku, a sam singiel na listach sprzedaży radzi sobie w porównaniu do poprzedników jak dotąd dość przeciętnie.

Przypomnijmy, że grupa zaprezentowała światu swój debiutancki, eponimiczny album jeszcze w listopadzie zeszłego roku. Płyta została dość ciepło przyjęta przez krytyków, jednak nie przełożyło się to ostatecznie na oszałamiający sukces komercyjny. Wydawnictwo promował singiel „Body Moves”, który niestety również nie zdołał odnieść tak dużego sukcesu jak hitowe „Cake by the Ocean”. Piosenki „Kissing Strangers” w wersji z Luisem Fonsim posłuchać możecie poniżej. Czy z autorem “Despacito” na pokładzie DNCE uda się osiągnąć sukces na miarę debiutanckiego singla?

Udostępnij na Google Plus