Alan Cyprysiak z “The Voice of Poland” zaprezentował singiel “Come Closer”

“Come Closer” to nowy singiel Alana Cyprysiaka znanego z programu “The Voice of Poland”. Wokalista cały czas pracuje nad swoją debiutancką płytą, tworząc nowe utwory. W międzyczasie czeka go ostatni rok w Państwowej Szkole muzyczne II-go stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz koncert dyplomowy, który zwieńczy czteroletnią przygodę z tym miejscem.

– “Come Closer” opowiada o zauroczeniu i pożądaniu. Czasem, widząc osobę, która wpadnie nam w oko, czas staje w miejscu a ty podziwiasz i myślisz tylko o tym co zrobić, by być jak najbliżej niej, poczuć ją całym/łą sobą i wykorzystać ten moment najlepiej, jak tylko potrafisz. O tym właśnie jest kawałek. Tekst do “Come Closer” napisałem ja. Muzykę skomponował Potlako Ntabe (STHRN). Pomysłodawcą teledysku byłem ja oraz Chibeza Mvula, z którym obecnie współpracuję w labelu Icy Penguin.
W teledysku pojawiają się moi przyjaciele i przede wszystkim piękna tancerka Dorotka Abna Azonto, z którą tańczę w klipie. Teksty do swoich utworów piszę zazwyczaj spontanicznie. Tym razem chciałem stworzyć coś lekkiego, przyjemnego w odbiorze, na letnie, imprezowe wieczory. Zauroczenia i miłostki, które przeżyłem to w większości same dobre wspomnienia, dlatego doszedłem do wniosku, iż jest to idealny temat do napisania piosenki – opowiada w rozmowie z nami Alan.
Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus