Zwycięzca Eurowizji Salvador Sobral powraca w nowym projekcie jako Alexander Search!

Jego niezwykły, inny od wszystkich występ podczas festiwalu Eurowizji zapadł w pamięć wszystkim widzom konkursu. Do tego stopnia, że Salvador Sobral wygrał tegoroczną Eurowizję deklasując wszystkich konkurentów wyłącznie swoim głosem i muzyką, bez żadnych efektów specjalnych. W sieci pojawił się album jego tajemniczego projektu…

Od czasu tego występu wielu fanów czekało na jego nowe dokonania. Salvador Sobral wreszcie powraca, ale pod nazwą enigmatycznego projektu Alexander Search. Łączący w swojej twórczości elektronikę, indie-pop i rocka zespół składa się z pięciu muzyków o pseudonimach Benjamin Cymbra, Augustus Search, Sgt. William Byng, Mr. Tagus i Marvell K. Wokalista Benjamin Cybra to właśnie Salvador, który swoim niepokojącym głosem wyśpiewuje najpiękniejsze melodie, jakie ostatnio mogliśmy usłyszeć. Jak pisze sam zespół, stojący za tekstami wszystkich utworów na debiutanckiej płycie Alexander Search zginął tragicznie w młodym wieku, ale zdążył przed tym zyskać szacunek rówieśników, nazywających go po dziś dzień ‘zdobywcą piękna zawartego w słowach’. A cała misja zespołu to „skazane na niepowodzenie poszukiwanie kwintesencji życia i piękna”.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus