Znamy tytuł i datę premiery najnowszego albumu Fifth Harmony! Poznaj szczegóły

Amerykańska grupa Fifth Harmony zakończyła już najwyraźniej prace nad piosenkami na swój trzeci studyjny krążek. Po wydanym niedawno singlu „Down”, który był pierwszym przedsmakiem nowego materiału dziewczyn już po odejściu Camili Cabello, każda z członkiń skupiła się zarówno na aktywnościach solowych, jak i tych związanych z działalnością całej grupy. Fifth Harmony planują jednak już wkrótce kolejny powrócić także jako grupa: dziewczyny zdradziły właśnie tytuł i datę premiery swojego trzeciego wydawnictwa!

O trzecim albumie dziewczyn z Fifth Harmony mówiło się w ostatnim czasie stosunkowo dużo, jednak działo się tak głównie za sprawą niedawnych kontrowersji związanych z ich komentarzami na temat odejścia Camili Cabello w wywiadzie dla magazynu Billboard. Członkinie grupy nie zamierzają jednak martwić się uszczypliwymi komentarzami fanów ich byłej koleżanki i już rozpoczynają promocję swojego trzeciego krążka, który według najnowszych informacji trafi do sprzedaży już 25 sierpnia. Trzecie wydawnictwo dziewczyn zostało zatytułowane… po prostu “Fifth Harmony”.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Fifth Harmony zamyka wydany w zeszłym roku krążek “7/27”, na którym znalazły się takie single jak hitowe “Work From Home” czy “That’s My Girl”. Grupa zaprezentowała niedawno również pierwszy singiel promujący wydawnictwo, na który wybrano kompozycję “Down” z udziałem rapera Gucciego Mane’a. Warto w tym miejscu wspomnieć także, że nad swoim debiutanckim albumem pracuje także Camila Cabello – płyta “The Hurting. The Healing. The Loving” ukazać się ma podobno jeszcze w tym roku. Czekacie na nowe wydawnictwo Fifth Harmony?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus