“Summer Bummer” i “Groupie Love” od Lany Del Rey już w sieci! Znamy także tracklistę “Lust For Life”

Amerykańska wokalistka Lana Del Rey kończy właśnie przygotowania do premiery swojego najnowszego albumu. Po premierze dotychczasowych singli „Love” oraz „Lust For Life” fani długo czekali na szczegóły dotyczące nowej płyty, jednak odliczanie powoli dobiega końca i o wydawnictwie wiemy już w tym momencie praktycznie wszystko. Kolejne wydawnictwo artystki ukaże się już w przyszłym tygodniu, jednak zanim to nastąpi w ręce fanów trafiły właśnie dwie przedpremierowe kompozycje. Znamy już także oficjalną tracklistę wydawnictwa.

Piosenki „Summer Bummer”„Groupie Love” trafiły właśnie do sieci jako przedpremierowe bonusy z nadchodzącego albumu Lany Del Rey „Lust For Life”, którego premiera zaplanowana jest na przyszły piątek, 21 lipca. Pierwszy z utworów jest dodatkowo kolejnym singlem z wydawnictwa, a gościnnie usłyszymy w nim raperów A$AP Rocky’ego oraz Playboi’a Cartiego. Wraz z trafieniem utworów w ręce fanów poznaliśmy już także oficjalny spis piosenek, które ostatecznie znajdą się na płycie. Poznajcie wszystkie szczegóły “Lust For Life” poniżej!

Lana Del Rey - Lust For Life cover

Lana Del Rey / Polydor / Interscope

Tracklista:
1. Love
2. Lust For Life (feat. The Weeknd)
3. 13 Beaches
4. Cherry
5. White Mustang
6. Summer Bummer (feat. A$AP Rocky & Playboi Carti)
7. Groupie Love (feat. A$AP Rocky)
8. In My Feelings
9. Coachella – Woodstock In My Mind
10. God Bless America – And All the Beautiful Women In It
11. When the World Was At War We Kept Dancing
12. Beautiful People Beautiful Problems (feat. Stevie Nicks)
13. Tomorrow Never Came (feat. SEAN ONO LENNON)
14. Heroin
15. Change
16. Get Free

Wygląda więc na to, że oprócz piosenek zrealizowanych wspólnie ze Stevie Nicks oraz Seanem Ono Lennonem na nowym wydawnictwie najwyraźniej znajdziemy także piosenkę „Coachella – Woodstock In My Mind”, która według wcześniejszych informacji miała być jedynie projektem pobocznym. Wbrew niedawnym plotkom na płycie nie znajdziemy natomiast niestety duetu z Mariną and the Diamonds, który był już od pewnego czasu obiektem spekulacji fanów obu pań.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię gwiazdy zamyka krążek „Honeymoon”, który trafił do sprzedaży jeszcze we wrześniu 2015 roku. Nową płytę promowały jak dotąd single „Love” oraz „Lust For Life” z udziałem kanadyjskiego wokalisty The Weeknda. Przedpremierowych kompozycji “Summer Bummer” i “Groupie Love” możecie posłuchać poniżej. Do premiery “Lust For Life” zostało więc niewiele ponad tydzień! Czekacie na nowe wydawnictwo Lany Del Rey?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus