Shania Twain prezentuje teledysk do najnowszego singla! Zobacz klip do utworu “Life’s About to Get Good”

Kanadyjska piosenkarka i autorka tekstów Shania Twain po wieloletniej przerwie wraca z nowym albumem, który ma mieć swoją premierę już we wrześniu. Miesiąc temu artystka wydała pierwszy singiel zwiastujący nadchodzący krążek, a niedługo potem mieliśmy okazję usłyszeć także kolejną kompozycję – “Poor Me”. Promocja nowego wydawnictwa ruszyła już pełną parą, a dziś premierę miał wyczekiwany przez fanów teledysk do „Life’s About to Get Good”!

Singiel „Life’s About to Get Good” to przedsmak najnowszego wydawnictwa Shanii Twain zatytułowanego „Now”, które będzie miało swoją premierę już 29 września tego roku nakładem wytwórni Mercury Nashville. Sam utwór pojawił się w sieci jeszcze w czerwcu jako pierwsza piosenka promująca nową płytę artystki. Słowa do utworu napisała sama artystka, natomiast produkcją zajął się Matthew Koma, który jest także głównym producentem całego krążka. Klip ostatecznie zadebiutował w sieci 26 lipca w serwisie YouTube.

Warto wspomnieć, iż Shania Twain swój ostatni album wydała 15 lat temu (!), a sama artystka ma na swoim koncie wiele hitów, które swego czasu podbiły listy przebojów na całym świecie. Dzięki wieloletniej działalności wokalistki nasze życie wzbogaciły takie hity m.in. „Man! I Feel Like a Woman”, „That Don’t Impress Me Much” czy „You’re Still the One”. Teledysk do premierowego utworu artystki możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba nowy teledysk Shanii?

Udostępnij na Google Plus