Selena Gomez zapowiada premierę kolejnego singla! Poznaj szczegóły piosenki “Fetish”

Amerykańska wokalistka Selena Gomez przygotowuje się obecnie do wydania swojego kolejnego studyjnego albumu. Po zaprezentowanym niedawno singlu “Bad Liar”, który miał za zadanie wprowadzić fanów w nadchodzącą erę artystki, Gomez skupiła się na pracy nad kolejnymi piosenkami, które usłyszymy na jej trzecim solowym krążku. Póki co jednak poznajcie szczegóły jej nadchodzącej kompozycji, która ukazać się ma już w ciągu najbliższych dni!

Piosenka “Fetish” jest prawdopodobnie pierwszym właściwym singlem z trzeciego studyjnego albumu Seleny Gomez, który według źródeł ukazać się może jeszcze w tym roku nakładem Interscope Records. Gwiazda podzieliła się w ciągu dnia z fanami najnowszym zdjęciem, które wykonane zostało prawdopodobnie na planie teledysku do utworu i opisane słowem FETISH, a wieczorem potwierdziła również, że singiel ukaże się już 13 lipca. Gościnnie w utworze pojawi się także amerykański raper Gucci Mane.

Selena Gomez - Fetish feat. Gucci Mane cover

Selena Gomez / Interscope Records / Polydor

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Gomez zamyka wydany dwa lata temu krążek “Revival”. Na ten moment nie jest jeszcze jasne jakie plany wokalistka ma wobec innej zapowiadanej piosenki zatytułowanej “Burn”, jednak nie możemy na ten moment wykluczyć, że “Fetish” i “Burn” są różnymi tytułami na ten sam utwór. Póki co w ramach ostudzenia emocji polecamy Wam teledysk do piosenki “Bad Liar”, który pozostawiamy do obejrzenia poniżej. Jesteście ciekawi utworu “Fetish” i w jakim stylu będzie on utrzymany? My bardzo!

Udostępnij na Google Plus