RHCP zagrali w Krakowie! Zobacz relację foto z koncertu

Red Hot Chili Peppers powrócili do Polski w wielkim stylu! 25 lipca na Stadionie Cracovii kapela wystąpiła w ramach światowej trasy koncertowej promującej nowy, jedenasty album studyjny zatytułowany „The Getaway”. Podczas koncertu nie zabrakło również największych hitów z ponad 30-letniej działalności rockowo-funkowej grupy.

Red Hot Chili Peppers to jeden z najbardziej spektakularnych i odnoszących sukces zespołów w historii rocka. Wokalista Anthony Kiedis, basista Flea, perkusista Chad Smith i gitarzysta Josh Klinghoffersprzedali ponad 60 mln. płyt, w tym ponad pięć multi-platynowych albumów. Zdobyli wspólnie sześć statuetek Grammy.

Ostatni album „The Getaway” został wydany przez Warner Bros. w 2016 roku. Producentami albumu jest Danger Mouse i Nigel Godrich. Pierwszy singiel z tego krążka zatytułowany „Dark Necessities swoją premierę miał w maju ubiegłego roku.

Poniżej nasza relacja foto przygotowana przez Maćka Drewniaka.

 

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus