Premiera singla “Boys” od Charli XCX! Zobacz nowy teledysk artystki

Angielska wokalistka i autorka tekstów Charlotte Emma Aitchison, czyli Charli XCX w ostatnim czasie ciężko pracuje i przygotowuje się do wydania swojego trzeciego albumu. Po mixtapie zatytułowanym “Number 1 Angel”, który miał premierę w marcu tego roku oraz wcześniejszym singlu “After the Afterparty” zapowiadającym trzeci krążek, artystka kontynuowała pracę nad nowymi utworami. Dziś swoją premierę miał nowy singiel i klip artystki!

“Boys” to najnowszy singiel Charli XCX, który miał swoją premierę radiową 26 lipca wraz z towarzyszącym mu klipem w serwisie YouTube. Piosenka trafi do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych w piątek, 28 lipca i jest zapowiedzią trzeciego albumu artystki, który prawdopodobnie będzie mieć swoją premierę w 2018 roku. Sam teledysk do utworu został wyreżyserowany przez Charli, a gościnnie poza wokalistką wystąpiło w nim wiele gwiazd muzycznych, m.in. Diplo, Charlie Puth, Khalid czy G-Eazy.

Ponadto Charli zrobiła wielką niespodziankę polskim fanom i czytelnikom portalu POPHEART.pl i nagrała dla nich specjalne pozdrowienia:

Przypomnijmy, że Charli XCX pracuje nad swoim trzecim albumem studyjnym, z którego poza najnowszym singlem znajdzie się również piosenka “After the Afterparty”. Teledysk do premierowej kompozycji “Boys” możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba utwór oraz teledysk?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus