Premiera singla “Boys” od Charli XCX! Zobacz nowy teledysk artystki

Angielska wokalistka i autorka tekstów Charlotte Emma Aitchison, czyli Charli XCX w ostatnim czasie ciężko pracuje i przygotowuje się do wydania swojego trzeciego albumu. Po mixtapie zatytułowanym “Number 1 Angel”, który miał premierę w marcu tego roku oraz wcześniejszym singlu “After the Afterparty” zapowiadającym trzeci krążek, artystka kontynuowała pracę nad nowymi utworami. Dziś swoją premierę miał nowy singiel i klip artystki!

“Boys” to najnowszy singiel Charli XCX, który miał swoją premierę radiową 26 lipca wraz z towarzyszącym mu klipem w serwisie YouTube. Piosenka trafi do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych w piątek, 28 lipca i jest zapowiedzią trzeciego albumu artystki, który prawdopodobnie będzie mieć swoją premierę w 2018 roku. Sam teledysk do utworu został wyreżyserowany przez Charli, a gościnnie poza wokalistką wystąpiło w nim wiele gwiazd muzycznych, m.in. Diplo, Charlie Puth, Khalid czy G-Eazy.

Ponadto Charli zrobiła wielką niespodziankę polskim fanom i czytelnikom portalu POPHEART.pl i nagrała dla nich specjalne pozdrowienia:

Przypomnijmy, że Charli XCX pracuje nad swoim trzecim albumem studyjnym, z którego poza najnowszym singlem znajdzie się również piosenka “After the Afterparty”. Teledysk do premierowej kompozycji “Boys” możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba utwór oraz teledysk?

Udostępnij na Google Plus