Premiera nowej piosenki Demi Lovato już w przyszłym tygodniu! Poznaj szczegóły singla “Sorry Not Sorry”!

Demi Lovato, wbrew swoim wcześniejszym zapewnieniom, że rok 2017 spędzi z dala od mediów i przemysłu muzycznego, potwierdziła niedawno, że pracuje obecnie nad swoim nowym materiałem. Artystka w zeszłym roku wydała swój najnowszy singiel „Body Say”, jednak nie szły z nim w parze żadne większe działania promocyjne ani deklaracje związane z nową płytą. Nowa era w jej karierze jest jednak dużo bliżej, niż mogłoby się nam wydawać: premiera jej kolejnego singla odbyć się ma bowiem już w przyszłym tygodniu!

Utwór “Sorry Not Sorry” (promowany jak dotąd jako “SNS” na jej mediach społecznościowych) został już potwierdzony jako kolejny singiel Demi Lovato, którego oficjalna premiera odbyć się ma prawdopodobnie w przyszły wtorek, 11 lipca. Fragmenty piosenki oraz zrealizowanej do niej okładki zostały udostępnione kilka godzin temu na oficjalnych kontach artystki w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Lovato zapowiadała wydanie swojego kolejnego singla mówiąc, że jest on w tym momencie jej ulubioną nową piosenką, a niedługo później wspomniała również, że będzie to utwór zadedykowany jej hejterom, co zdaje się potwierdzać tytuł kompozycji.

Demi Lovato - Sorry Not Sorry single cover

Demi Lovato / Island Records / Hollywood Records

 

#SNS

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Demi Lovato zamyka wydany w 2015 roku album „Confident”, z którego pochodzą single „Cool For the Summer”, „Stone Cold” oraz tytułowe „Confident”. Warto wspomnieć, że artystka otrzymała również za ten krążek nominację do nagrody Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album, a niedawno potwierdziła także prace nad swoim kolejnym wydawnictwemJesteście ciekawi co nowego usłyszymy od Demi tym razem? Trzymacie kciuki za jej sukces?

Udostępnij na Google Plus