Singiel “Boys” Charli XCX już niedługo! | POPHEART.pl

Premiera nowego singla Charli XCX już niebawem! Poznaj szczegóły “Boys”

Angielska wokalistka i autorka tekstów Charlotte Emma Aitchison, czyli Charli XCX w ostatnim czasie ciężko pracuje i przygotowuje się do wydania swojego trzeciego albumu. Po mixtapie zatytułowanym “Number 1 Angel”, który miał premierę w marcu tego roku oraz wcześniejszym singlu “After the Afterparty” zapowiadającym trzeci krążek, artystka kontynuowała pracę nad nowymi utworami. Kiedy możemy się spodziewać nowego singla i czym tym razem zaskoczy nas artystka?

“Boys” to nowy singiel Charli XCX, który ma mieć swoją premierę 28 lipca (niektóre źródła mówią o 21 lipca, jednak nie zostało to jak dotąd jeszcze potwierdzone przez wiarygodne źródło). Nie wiadomo jest wiele  na temat samego utworu, jednak według plotek ma on być utrzymany dużo bardziej w klimacie “After the Afterparty” niż ostatniego mixtape’u “Number 1 Angel”. Do singla powstał już podobno teledysk, który według różnych źródeł został nagrany jeszcze w maju tego roku. Na planie klipu pojawiło się również wiele gwiazd muzyki, m.in. Diplo, Charlie Puth, Brooke Candy czy G-Eazy.

Charli XCX - Boys cover

Charli XCX / Asylum / Atlantic

Przypomnijmy, że Charli XCX pracuje nad swoim trzecim albumem studyjnym, z którego pochodzi singiel “After the Afterparty”. O doniesieniach i informacjach dotyczących nowego albumu artystki pisaliśmy parę dni temu, który ma mieć swoją premierę w przyszłym roku. Na razie pozostaje nam więc czekać na planowany singiel. Jesteście ciekawi jak będzie brzmiał?

Udostępnij na Google Plus