Powrotny singiel Jessie J jeszcze w tym miesiącu? Poznaj szczegóły nowego materiału artystki!

Brytyjska wokalistka i autorka tekstów Jessie J potwierdziła jakiś czas temu rozpoczęcie prac nad swoim nowym materiałem. Po dość krytycznie przyjętym krążku „Sweet Talker” fani martwili się o przyszłość artystki, której promocja po dużym sukcesie piosenki „Bang Bang” z Arianą Grande i Nicki Minaj wyraźnie zwolniła, jednak Cornish nie poddaje się i już planuje swój wielki powrót. Co już wiemy o nowym materiale Jessie J, którego przedsmak mamy usłyszeć podobno już wkrótce?

Nowy materiał od Jessie J jest prawdopodobnie jednym z najbardziej oczekiwanych powrotów tego roku w muzyce pop. Duży wkład w podgrzewanie atmosfery wokół swojego powrotu ma także sama artystka, która od pewnego czasu daje fanom znaki, że pierwszy singiel z jej nowego wydawnictwa może ukazać się jeszcze przed końcem lipca. Przypomnijmy, że w zeszłym roku Cornish potwierdziła już, że jest gotowa na rozpoczęcie pisania nowej płyty, a w niedawnym wywiadzie dla portalu Billboard zdradziła także, że na nowym wydawnictwie planuje powrócić do klimatów płyty “Who You Are” i współpracuje już z DJ-em Camperem nad kolejnymi kompozycjami.

Jessie J na Facebooku / cr: @jessiej

Jessie J na Facebooku / cr: @jessiej

Zgodnie z udostępnianymi przez Jessie J wpisami na jej koncie na Facebooku fani wnioskują, że nowy singiel artystki ukaże się prawdopodobnie już 28 lipca. Wskazywać ma na to wpis wokalistki “25 sleeps” udostępniony 3 lipca, co po dodaniu daje właśnie tę datę, wypadającą dokładnie w ostatni piątek lipca. Warto wspomnieć, że premierowe kompozycje Cornish pisała osobiście, bez dodatkowego wkładu osób z zewnątrz. Jak sama przyznała było dla niej wymagającym, ale również satysfakcjonującym zadaniem:

W tej kolejnej dawce muzyki postanowiłam powrócić do korzeni, gdzie moje piosenki były dużo bardziej szczere. (…) Pomiędzy 25. a 30. rokiem życia człowiek uczy się wielu nowych rzeczy i zwyczajnie dorasta. Stajemy się tym, kim powinniśmy się stać od bardzo dawna. Cały proces powrotu do pisania mojej muzyki samemu od zera sprawił mu dużo radości. (…) Wszystkie teksty, które stworzyłam na nowy album powstały tylko i wyłącznie dzięki mnie. Jestem z tego bardzo dumna. (…) Każdy kto słyszał już nową płytę mówi, że jest dużo bardziej dojrzała i szczera. Mówię dużo o wszystkim przez co musi przejść 29-latka, co jest całkiem inne niż to, o czym pisałam w przeszłości. Muszę być prawdziwa względem tego co czuję. Nad tym spójnym dziełem sztuki pracuję tylko i wyłącznie z DJ-em Camperem i jest to coś zupełnie innego niż kilka singli i zapychaczy zebranych w całość.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Jessie J “Sweet Talker” ukazał się jeszcze w 2014 roku, a jakiś czas temu wokalistka uraczyła także fanów coverem piosenki “Can’t Take My Eyes Off You” nagranym na potrzeby reklamy dla jednej z wiodących marek kosmetycznych. Trzymamy kciuki za Jessie i jej wielki muzyczny powrót! Czekacie na jej nowe piosenki?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus