Paris Hilton zdradza kolejne szczegóły “Summer Reign” oraz zapowiada… NOWĄ WERSJĘ “Stars Are Blind”!

Amerykańska celebrytka (a od niedawna także DJ-ka) Paris Hilton ma w tym roku przygotowaną dla swoich fanów niejedną niespodziankę. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy Hilton występowała ze swoimi setami DJ-skimi na Ibizie, gdzie każdy z jej występów gromadził podobno całkiem sporą publikę i budził spore zainteresowanie mediów, jednak Paris przypomniała sobie ostatnio również o swojej karierze muzycznej i zapowiedziała wydanie nowego singla “Summer Reign”. To jednak nie koniec zaskakujących wieści…

Parę dni temu informowaliśmy Was, że pierwszy od dwóch lat singiel Paris Hilton zatytułowany “Summer Reign” ma trafić do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej już w ciągu najbliższych kilkunastu dni. Jak się okazuje nie jest to jedyna muzyczna niespodzianka jaką przygotowała dla nas celebrytka – w najnowszym wywiadzie dziedziczki z portalem Refinery29, który wypytał gwiazdę m.in. o jej drogę do DJ-owania oraz plany na przyszłość, Hilton zdradziła kilka dodatkowych informacji o nowym singlu. Jednocześnie Paris zaliczyła też drobną wpadkę twierdząc, że jej ostatnia piosenka, “High Off My Love”, trafiła oficjalnie do sieci zeszłego lata – ukazała się ona bowiem w maju 2015 roku, a więc już dwa lata temu. Oj Paris…

Mój ostatni singiel “High Off My Love” ukazał się w zeszłe wakacje, a jeszcze rok wcześniej premierę miała piosenka “Come Alive”. Każdego lata wykorzystuję swoje sety na Ibizie jako formę prezentacji nowej muzyki. Pisałam “Summer Reign” w ciągu zeszłego roku i uznałam, że tytuł idealnie oddaje jego zawartość. Dostępna będzie tym razem więcej niż jedna wersja, docelowo planujemy wersje tropical, house i dance. Wielu z moich przyjaciół tworzy dla mnie remiksy. Uwielbiam słowa tej piosenki, są naprawdę potężne i mówią o miłości, o lecie, o moim lecie… (…) Jestem bardzo szczęśliwa i sama piosenka również jest radosnym, podnoszącym na duchu klubowym kawałkiem.

Brzmi ciekawie? To jednak jeszcze nie wszystko, bo oprócz “Summer Reign” Paris ma w planach podobno również… reedycję swojego hitu “Stars Are Blind”! Jesteście na to gotowi?

Nie mogę uwierzyć, że niedawno świętowaliśmy jedenastą rocznicę “Stars Are Blind”, to niesamowite jak ten czas szybko zleciał. Ta piosenka jest absolutnie ponadczasowa i czuję, że to jeden z tych utworów, który będzie wakacyjnym hitem na zawsze. Jestem z tego bardzo dumna. Szukałam na YouTubie remiksów i jest ich tak wiele… Swoją drogą pracujemy właśnie nad remiksem “Stars Are Blind”, który będzie miał swoją premierą jeszcze tego lata w Ibizie. (…) Zawsze zamykam tym utworem swoje show, a gdy śpiewam go zebranym na sali fanom to wszyscy śpiewają ze mną – to niesamowite uczucie. Samo spojrzenie na wszystkich gdy wykrzykują słowa jest niesamowite. Uwielbiam to!

Reklamę nowych perfum Paris, w której możecie usłyszeć fragment utworu “Summer Reign” prezentujemy Wam oczywiście poniżej. Na ten moment nie ma jeszcze potwierdzonej informacji o planowanej dacie premiery singla ani zapowiadanego od lat drugiego albumu Hilton. Przypomnijmy, że dyskografię Paris Hilton zamyka debiutancki album zatytułowany po prostu „Paris” z 2006 roku, który dotarł do 6. miejsca listy Billboard 200Czekacie na “Summer Reign” i nowe, odświeżone “Stars Are Blind”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus