Paris Hilton ogłasza swój kolejny singiel! Posłuchaj zapowiedzi piosenki “Summer Reign”

Amerykańska celebrytka (a od niedawna także DJ-ka) Paris Hilton kontynuuje swoje wieloletnie przygotowania do premiery swojego drugiego wydawnictwa. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy Hilton występowała ze swoimi setami DJ-skimi na Ibizie, gdzie każdy z jej występów gromadził podobno całkiem sporą publikę i budził spore zainteresowanie mediów, jednak najwyraźniej Paris nie zapomniała także o swojej karierze muzycznej. Już wkrótce w sieci zadebiutować ma kolejny singiel dziedziczki, a jego fragment właśnie pojawił się w jej nowej… reklamie perfum.

Nie da się ukryć, że Paris Hilton wie jak zrobić wokół siebie zamieszanie – próbowała już bycia piosenkarką, aktorką, modelką, projektantką, a ostatnio spełnia się jako DJ-ka podczas swoich setów w klubie Amnesia na Ibizie. Wygląda na to, że celebrytka planuje także kontynuować swoją (nieco już upadłą) karierę muzyczną, gdyż ogłosiła kilka dni temu na swoich kontach w portalach społecznościowych, że jej nowy singiel zatytułowany “Summer Reign” trafić ma w ręce jej fanów już wkrótce. Dziś nad ranem Hilton zaprezentowała także reklamę swoich nowych, dwudziestych trzecich (!) perfum, gdzie możemy usłyszeć fragment utworu w lepszej jakości.

Reklamę nowych perfum Paris prezentujemy Wam oczywiście poniżej. Jak widać dziedziczka postanowiła pozostać wierna klubowej stylistyce charakterystycznej dla jej ostatnich singli, co oznacza najwyraźniej, że powrót popowej Paris z debiutanckiego krążka jest dla jej fanów póki co nieosiągalny. Na ten moment nie ma jeszcze potwierdzonej informacji o planowanej dacie premiery singla ani zapowiadanego od lat drugiego albumu Hilton. Przypomnijmy, że dyskografię Paris Hilton zamyka debiutancki album zatytułowany po prostu “Paris” z 2006 roku, który dotarł do 6. miejsca listy Billboard 200. Czy “Summer Reign” brzmi jeszcze dla Was przekonująco?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus