OneRepublic i SeeB w singlu “Rich Love” | POPHEART.pl

onerepublic-richlove

OneRepublic i SeeB prezentują wspólny singiel! Posłuchaj “Rich Love”

Amerykański zespół OneRepublic pod koniec 2016 roku wydał album “Oh My My”, z którego usłyszeć mogliśmy takie single jak “Wherever I Go”, “Kids” czy “Let’s Hurt Tonight”. Grupa jednak bardzo szybko zakończyła promocje wydawnictwa i od razu rzuciła się w wir pracy. Po niedługim czasie usłyszeć już mogliśmy nowe kompozycje, z czego najnowsza przy współpracy z norweską grupą producencką SeeB.

“Rich Love” to najnowszy singiel grupy OneRepublic nagrany wraz z norweskim trio SeeB, które swoją popularność zawdzięcza remiksowi utworu Mike’a Posnera“I Took a Pill in Ibiza”. Zespół OneRepublic po zakończeniu promocji swojego albumu postanowił skupić się w najbliższej przyszłości na wydawaniu pojedynczych piosenek i remiksów zamiast pełnego albumu. Nowy utwór grupy trafił do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej 14 lipca, nie ma też jak na razie informacji na temat planowanego teledysku do piosenki. Prawdopodobnie zostanie wydany tylko lyric video tak jak to było w przypadku poprzedniego singla – “No Vacancy”, ale wszystkiego dowiemy się prawdopodobnie w najbliższym czasie.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię grupy OneRepublic zamyka wydany w 2016 roku album “Oh My My”. Jak wynika z listu frontmana grupy, Ryana Teddera, zespół nie zamierza aktualnie wydawać nowego albumu, a skupić się na pojedynczych utworach, które będą co jakiś czas wydawane cyfrowo. Piosenkę “Rich Love” możecie przesłuchać w całości poniżej. Jak Wam się podoba ta kolaboracja i sam utwór?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus