Nowy singiel Seleny Gomez debiutuje w sieci! Posłuchaj premierowej kompozycji “Fetish”

Amerykańska wokalistka Selena Gomez przygotowuje się obecnie do wydania swojego kolejnego studyjnego albumu. Po zaprezentowanym niedawno singlu „Bad Liar”, który miał za zadanie wprowadzić fanów w nadchodzącą erę artystki, Gomez skupiła się na pracy nad kolejnymi piosenkami, które usłyszymy już wkrótce na jej trzecim solowym krążku. Póki co jednak do sieci trafił kolejny singiel wokalistki i coś czujemy, że zapowiada się hit tegorocznych wakacji!

Piosenka „Fetish” jest prawdopodobnie pierwszym właściwym singlem z trzeciego studyjnego albumu Seleny Gomez, który według źródeł ukazać się może jeszcze w tym roku nakładem Interscope Records. Gwiazda przez kilka ostatnich dni zapowiadała wydanie singla poprzez posty w swoich mediach społecznościowych, a niektóre ze zdjęć wykonane zostały prawdopodobnie na planie teledysku do utworu, który ukazać się ma już wkrótce. Singiel trafił ostatecznie do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej 13 lipca, a gościnnie w samym utworze pojawi się także amerykański raper Gucci Mane.

Selena Gomez - Fetish feat. Gucci Mane cover

Selena Gomez / Interscope Records / Polydor

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Gomez zamyka wydany dwa lata temu krążek „Revival”. Na ten moment nie jest jeszcze jasne jakie plany wokalistka ma wobec innej zapowiadanej piosenki zatytułowanej „Burn”, jednak nie możemy na ten moment wykluczyć, że „Fetish” i „Burn” są różnymi tytułami na ten sam utwór. Piosenkę “Fetish” możecie przesłuchać w całości w jednym z poniższych linków. Jak Wam się podoba nowy singiel Seleny? Hit tegorocznych wakacji?

Udostępnij na Google Plus