Ella Eyre zapowiada singiel “Ego”! | POPHEART.pl

Nowy singiel od Elly Eyre już w przyszłym tygodniu! Poznaj szczegóły kompozycji “Ego”

Brytyjska wokalistka Ella Eyre, która niedawno wystąpiła w Polsce na gali ESKA Music Awards 2017, od dłuższego czasu przygotowuje piosenki na swój nowy album. Jakiś czas temu artystka zdradziła fanom kilka istotnych szczegółów swojej kolejnej muzycznej ery, a teraz zapowiada oficjalnie swój wielki powrót, który czeka nas już w przyszłym tygodniu. Poznajcie szczegóły najnowszej piosenki wokalistki!

Piosenka “Ego” będzie pierwszym oficjalnym singlem promujący nadchodzący album Elly Eyre, który podobno trafić ma do sprzedaży jeszcze w tym roku. W utworze usłyszeć będziemy mogli także rapera Ty Dolla $igna, który jest współautorem nagrania. Według informacji udostępnionych przez Eyre w jej serwisach społecznościowych “Ego” trafić ma do sprzedaży już w przyszły piątek, 11 sierpnia. Jednocześnie wokalistka ujawniła również zrealizowaną do singla okładkę.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Elly Eyre zamyka wydany w 2015 roku album “Feline”, który ostatecznie pokrył się srebrem w Wielkiej Brytanii za ponad 60 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Warto także wspomnieć, że fani mieli okazję już usłyszeć wokalistkę w wydanym niedawno utworze “Came Here For Love”, gdzie towarzyszyła DJ-owi i producentowi  o pseudonimie Sigala. Czekacie na singiel “Ego”?

Udostępnij na Google Plus