charlixcx-nowysingiel

Nowy singiel Charli XCX już niedługo! Co z albumem artystki?

Angielska wokalistka i autorka tekstów Charlotte Emma Aitchison, czyli Charli XCX w ostatnim czasie ciężko pracuje i przygotowuje się do wydania swojego trzeciego albumu. Po mixtapie zatytułowanym “Number 1 Angel”, który miał swoją premierę w marcu tego roku oraz wcześniejszym singlu “After the Afterparty”, który zapowiada trzeci krążek, artystka kontynuowała pracę nad nowymi utworami. Kiedy więc nowy singiel oraz, co najważniejsze, kiedy uświadczymy nowego albumu od Charli?

Doniesienia o nowym albumie Charli XCX już od długiego czasu pojawiają się w internecie, z których co jakiś czas dowiadujemy się nowych szczegółów i informacji. Artystka co jakiś czas pracuje również nad innymi projektami, m.in. wcześniej wspomniany mixtape czy praca nad kolaboracjami z innymi wykonawcami. Wokalistka w ostatnich miesiącach pojawiła się u boku takich artystów jak Kyary Pamyu Pamyu, Mura Masa czy ostatnio Rita Ora podczas występu we wspólnym utworze “Girls” wraz z wokalistką Raye.

Sytuacja nabrała jednak tempa w ostatnich dniach, kiedy to w sieci pojawiły się informacje na temat nowego singla Charli, który według informacji prasowych ma mieć swoją premierę jeszcze w tym miesiącu! Na dodatek całą sytuację od dłuższego czasu podgrzewa sama zainteresowana, która podczas występów na licznych festiwalach dzieli się z fanami niewydanymi jeszcze utworami. Według fanów najczęściej typowanymi utworami na nowy singiel są utwory, tj. “No Angel”, “Girl’s Night Out”, “Up & Down” czy “Bounce”, wykonany na żywo przez wokalistkę podczas występu w programie Jimmy Kimmel Show w lutym tego roku.

Niestety, tak jak wynika z jednego z ostatnich wywiadów artystki z portalem the FADER, na album będziemy musieli jeszcze trochę poczekać:

Skończyłam mój album w połowie tamtego roku i prawdopodobnie nie zamierzam go wydawać aż do następnego, ponieważ chcę wydać najpierw dużo innych projektów muzycznych, które nie są bezpośrednio związane z albumem. […] Może zrobię kolejny mixtape przed albumem. Mam sześć lub siedem piosenek, które na 100% pojawią się na krążku, a cztery czy pięć innych utworów może pojawią się na mixtapie lub albumie.

Zapytana dalej o datę premiery i czy wyjdzie na wiosnę 2018 roku Charli odpowiedziała:

Tak myślę. Nie chcę nic potwierdzać i mówić, bo wtedy wszyscy będą wywierali presję i czekali, a jeżeli to się nie stanie to [fani – przyp. red.] zwariują.

Tak więc musimy się uzbroić w cierpliwość i wierzyć, że wokalistka uraczy nas już niedługo nową muzyką. Tymczasem pozostaje nam zadowolić się mixtapem wydanym parę miesięcy temu i oczekiwać na nowy singiel. Czy też nie możecie się doczekać nowego wydawnictwa Charli?

Udostępnij na Google Plus