Nowy album od P!nk coraz bliżej? “W następnym tygodniu nagrywam teledysk!”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów P!nk przygotowuje się obecnie do wydania swojego kolejnego studyjnego albumu. Od jej ostatniego krążka minęło już praktycznie pięć lat, a fani z niecierpliwością wyczekiwali jakichkolwiek nowych informacji o premierowych kompozycjach. Przez ten okres P!nk poświęciła się macierzyństwu oraz innym aktywnościom zawodowym, jednak absolutnie nie zapomniała o swojej karierze muzycznej. Wygląda na to, że doczekaliśmy się – powrót artystki może się mieć bowiem miejsce dużo szybciej niż jeszcze niedawno się wydawało! 

Na nową muzykę P!nk czeka bez wątpienia wielu fanów muzyki pop na całym świecie. Swego czasu otrzymaliśmy od artystki bardzo dobre utwory “Today’s the Day” oraz “Just Like Fire”, jednak prawdopodobnie nie znajdą się one na nowym wydawnictwie i są jedynie projektami pobocznymi, które miały ułatwić fanom oczekiwanie na właściwy singiel z kolejnego krążka. Ten czas najwyraźniej właśnie nadszedł, gdyż P!nk potwierdziła własnie na Twitterze, że już w przyszłym tygodniu rozpoczną się prace nad jej najnowszym teledyskiem! Nie znamy jeszcze tytułu kompozycji ani jej dokładnej daty premiery, jednak wszystkiego dowiemy się zapewne już wkrótce.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że według wcześniejszych informacji wytwórnia artystki potraktowała prace nad jej nowym albumem priorytetowo, a premiera najnowszego krążka odbyć się ma jeszcze w tym roku. W międzyczasie P!nk powróciła również do koncertowania – na sierpień i wrzesień wokalistka ma w tym momencie zaplanowanych siedem występów w Europie oraz Stanach Zjednoczonych, które odbędą się w ramach różnych festiwali mających miejsce w tym okresie czasu. Czyżby oznaczało to, że powrotny singiel P!nk ukaże się właśnie w tym czasie? Tego przekonamy się już niedługo.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album P!nk, “The Truth About Love”, trafił do sprzedaży jeszcze we wrześniu 2012 roku. Z wydawnictwa ukazały się takie hity jak “Blow Me (One Last Kiss)”, “Try” czy “Just Give Me a Reason”, które królowały na listach przebojów na całym świecie przez wiele miesięcy. Na potwierdzone informacje odnośnie nowego krążka artystki wciąż jeszcze czekamy, dlatego póki co polecamy Wam przypomnienie sobie jej ostatniego krążka, który pozostawiamy Wam do odsłuchu poniżej. Czekacie na powrót P!nk?

Udostępnij na Google Plus